کد خبر: 164436 A

مسئول تربیت بدنی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان خبر داد:

مسئول تربیت بدنی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان از حضور ۷۰ ورزشکار در دومین المپیاد ورزشی مراکز صدا و سیما در زنجان خبر داد.

مسئول تربیت بدنی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان، گفت: مرحله فینال رشته فوتسال فردا ساعت ۱۰ صبح در سالن شیر پگاه زنجان برگزار می‌شود.

علی بیگدلی در حاشیه برگزاری دومین الپمیاد فرهنگی، ورزشی مراکز صدا و سیما، در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در زنجان با اشاره به برگزاری دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی مراکز صدا و سیما در زنجان اظهار کرد: این مسابقات در هشت رشته ورزشی از چهار استان زنجان، همدان، کردستان و اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در رشته فوتسال چهار تیم شرکت کرده‌اند، افزود: شرکت کنندگان در رشته‌های طناب کشی، شنا، پینگ پونگ، تیراندازی و تنیس روی میز رقابت می‌کنند.

این مسئول با بیان اینکه مسابقات همه رشته‌ها به جز فوستل امروز به پایان می‌رسد، تصریح کرد: مرحله فینال رشته فوتسال فردا ساعت ۱۰ صبح در سالن شیر پگاه زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تربیت بدنی سپاه انصار المهدی(عج) استان برگزاری فنی مسابقات را برعهده دارد، تصریح کرد: برنامه ریزی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.

مسئول تربیت بدنی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان از حضور ۱۰۰ نفر در این مسابقات خبر داد، افزود: از این تعداد ۷۰ نفر ورزشکار هستند.

وی در پایان یادآور شد: این دوره از مسابقات به صورت انتخابی برگزار می‌شود و نفرات بر‌تر در دی ماه سال جاری در رامسر به ادامه رقابت با سایر استان‌ها می‌پردازند.

استان زنجان تیراندازی دی ماه رقابت شیر صدا و سیما علی بیگدلی فوتسال همدان تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر