کد خبر: 167533 A

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان زنجان از برگزاری کارگاه داستان نوسی در حوزه هنری استان زنجان خبر داد.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان زنجان از برگزاری کارگاه داستان نوسی در حوزه هنری استان زنجان خبر داد.
به گزارش ایلنا از زنجان، رهبر حیدری، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان زنجان، گفت: کارگاه آموزشی داستان نویسی با حضور فرزاد بیات موحد، یکی از نویسندگان حوزه ادبیات پایداری استان زنجان برگزار می‌شود.
وی ایجاد بستر مناسب جهت رشد و شکوفایی هنرآموزان را یکی از مهم‌ترین اهداف برپایی این کارگاه‌ها عنوان کرد و افزود: جذب و پرورش نویسندگان متعهد و صاحب نظر در راستای گسترش فرهنگ پایداری و مقاومت و اشاعه آن در قالب زبان هنر به نسل امروز نیز از دیگر اهداف برگزاری کارگاه داستان نویسی است.
مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان زنجان، با اشاره به اینکه محوریت اصلی این کارگاه‌ها، نویسندگی در حوزه ادبیات مقاومت و پایداری است، اظهار کرد: این کارگاه‌ها با حضور نویسندگان جوان استان برگزار می‌شود.
حیدری یادآور شد: کارگاه آموزشی داستان نویسی ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه روز‌های چهارشنبه هر هفته در محل حوزه هنری استان زنجان برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و حضور در این کارگاه‌های آموزشی می‌توانند به حوزه هنری استان زنجان واقع در اعتمادیه، خیابان معلم، نبش خیایان ششم شرقی، پلاک ۴۶ مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۶۱ - ۳۳۴۲۰۸۶۰ تماس حاصل کنند.

ادبیات استان زنجان رشد شماره تلفن معلم حوزه هنری هنر جوان داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر