کد خبر: 170333 A

مسئول روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان:

این بیماران با وجود عمل پیوند کلیه، مادام العمر از مصرف دارو بی‌نیاز نیستند و سنگینی بسیاری از هزینه‌ها را بر دوش می‌کشند.

مسئول روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان، گفت: قلک‌های پلاستیکی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان از امروز برای کمک به بیماران کلیوی بی‌بضاعت در میان عموم مردم خیّر، توزیع می‌شود.
به گزارش ایلنا از زنجان، مسئول روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان امروز با اعلام این خبر گفت: بیماران دیالیزی در هفته ۳ بار و به مدت ۴ ساعت درد سوزن‌های دستگاه‌های دیالیز را تحمل می‌کنند و بیشتر وقت خود را باید در بیمارستان‌ها به سر ببرند و این امر باعثعقب ماندن آنان از بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و کار و تلاش می‌شود.
وی در ادامع افزود: این بیماران با وجود عمل پیوند کلیه، مادام العمر از مصرف دارو بی‌نیاز نیستند و سنگینی بسیاری از هزینه‌ها را بر دوش می‌کشند.
لذا انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان به یاری مردم خیّر و با تهیه قلک‌های پلاستیکی، دستان بیماران کلیوی نیازمند را به گرمی می‌فشارد و یاریگر آنان در پیمودن این راه ناهموار است.
شایان ذکر است مردم شریف زنجان می‌توانند برای تهیه این صندوق‌ها به دفتر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان واقع در خیابان بعثت - سرچاه - روبه روی کوچه دهخدا - ساختمان شماره ۱/۲۸۳ مراجعه کنند که این آدرس در روزهای آینده به شهرک آزادگان – انتهای خیابان فروردین – پشت اداره برق شماره ۴۹۵۱ تغییر می‌کند.

برق بیمارستان دارو روابط عمومی زنجان حمایت انجمن بیماران کلیوی قلک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر