کد خبر: 173042 A

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان:

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از انجام ۶ هزار و ۳۰۰ مورد نظارت بر طرح های اشتغال در زنجان خبر داد.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از انجام ۶ هزار و ۳۰۰ مورد نظارت بر طرح های اشتغال در زنجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، اصغر پناهی امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: یکی از موضوعات مهمی که موجب موفق اجرا شدن این طرح‌ها می‌شود، نظارت و بازرسی آن‌هاست.

اصغر پناهی، مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان امروز با اعلام این خبر گفت: کمیته امداد شهرستان زنجان در راستای توانمندسازی مددجویان این نهاد اقدام به اشتغالزایی برای آن‌ها می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اشتغالزایی برای مددجویان از طریق اجرای طرح‌های اشتغال در رشته‌های شغلی مختلف صورت می‌گیرد، اضافه کرد: یکی از موضوعات مهمی که موجب موفق اجرا شدن این طرح‌ها می‌شود، نظارت و بازرسی آن‌هاست.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان با بیان اینکه نظارت فنی کمیته امداد بر طرح‌های اشتغالزایی از مهم‌ترین و موثر‌ترین عوامل در اجرای موفق طرح‌های اشتغالزایی است، افزود: کمیته امداد زنجان با بهره‌گیری از توان تخصصی ناظران فنی اقدام به نظارت بر طرح‌های اشتغالزایی کرده است.

وی خاطر نشان کرد: نظارت‌های به موقع و مستمر ناظران طرح‌های اشتغالزایی موجب پایداری طرح‌های اجرایی شده و همچنین از هدر رفتن سرمایه طرح‌ها جلوگیری کرده است.

پناهی در پایان با بیان اینکه طی سال گذشته ۶ هزار و ۳۰۰ مورد بارزسی از طرح های اشتغال در شهرستان زنجان صورت گرفت، تصریح کرد: در این راستا ۳۸۱ میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

اشتغال سرمایه کمیته امداد شهرستان مدیر زنجان نظارت خبر اشتغالزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر