کد خبر: 177675 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی خبر داد:

تفاهمنامه همکاری بین دو دستگاه با هدف ایجاد ارتباط و تعامل بین بخشی برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود و بهره‌مندی متقابل از امکانات، استعدادها و توانمندی‌های طرفین در راستای اعتلای حوزه فرهنگی و هنری دانشجویان و جوانان به امضا رسید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از انعقاد تفاهمنامه همکاری با جهاد دانشگاهی استان مرکزی خبر داد.
به گزارش ایلنا مرتضی سلیمی در مراسم انعقاد این تفاهم نامه اظهار داشت: تفاهمنامه همکاری بین دو دستگاه با هدف ایجاد ارتباط و تعامل بین بخشی برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود و بهره‌مندی متقابل از امکانات، استعدادها و توانمندی‌های طرفین در راستای اعتلای حوزه فرهنگی و هنری دانشجویان و جوانان به امضا رسید.
وی با اشاره به محورهای همکاری این تفاهمنامه تصریح کرد: تعامل و همکاری و مشارکت در برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری و آموزشی، تبادل تجربیات، دانش و اطلاعات و استفاده متقابل از امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها، ارائه و اجرای طرح و برنامه‌های مشترک در زمینه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی، برگزاری همایش و کارگاه‌ها و جشنواره‌های مشترک از مهم‌ترین محورهای این سند همکاری هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی آموزش امداد و کمک‌های اولیه به دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه، تسهیل در ایجاد کانون‌های دانشجویی هلال احمر و تجهیز این کانون‌ها و مشارکت اعضای کانون‌های دانشجویی هلال احمر در برنامه‌های دانشگاه را بخشی از تعهدات جمعیت هلال احمر عنوان کرد.
وی ادامه داد: تسهیل در استفاده از اردوگاه‌های استانی و کشوری برای اعضای کانون دانشجویی هلال احمر، عضویت اساتید و کارکنان در سازمان داوطلبان جمعیت، ‌ پرداخت حق‌التدریس مربیان امداد و کمک‌های اولیه، مشارکت دانشجویان در مسابقات مختلف علمی و فرهنگی و… از دیگر تعهدات این جمعیت به شمار می‌رود.
سلیمی همچنین با اشاره به تعهدات جهاد دانشگاهی اظهار داشت: ایجاد کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه‌های استان، برگزاری کلاس‌های فرهنگی، هنری و قرآنی برای اعضای کانون‌های دانشجویی هلال احمر، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های مهارت زندگی برای اعضای کانون‌های دانشجویی هلال احمر، تسهیل روند برگزاری نمایشگاه و جشنواره‌های هلال احمر و… نیز از تعهدات جهاد دانشگاهی است.
به گفته وی مدت این تفاهمنامه سه سال است که در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.
شایان ذکر است در حاشیه مراسم مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و هیات همراه از مجهزترین مرکز فوق تخصصی درمانی و تحقیقاتی ناباروری در جهاد دانشگاهی استان بازدید بعمل آوردند.

اجرای برنامه های فرهنگی استان مرکزی جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان علمی و فرهنگی فرهنگی و هنری فرهنگی هنری هلال احمر همکاری تفاهمنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر