کد خبر: 177687 A

رئیس حوزه هنری استان زنجان عنوان کرد:

رئیس حوزه هنری استان زنجان استعدادیابی و شناسایی هنرمندان جوان و متعهد را رویکرد اصلی حوزه هنری استان زنجان در برگزاری کلاس های اوقات فراغت عنوان کرد.

رئیس حوزه هنری استان زنجان استعدادیابی و شناسایی هنرمندان جوان و متعهد را رویکرد اصلی حوزه هنری استان زنجان در برگزاری کلاس های اوقات فراغت عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان, حمیدرضا اسماعیلی، با اشاره به ضرورت و اهمیت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اظهار کرد: برنامه ریزی صحیح، اصولی و هدفمند برای شکوفا کردن استعدادها و توانمندی های جوانان و نوجوانان در خلال اوقات فراغت یکی از مهم ترین مواردی است که همواره باید به آن توجه کرد.

وی با بیان اینکه غفلت کردن از ساعات اوقات فراغت قشر دانشجو و دانش آموز، با توجه به تهاجم گسترده فرهنگی دشمن نتایج جبران ناپذیری را در جامعه در پی دارد، ابراز کرد: با وجود اینکه تعطیلات تابستان می‌تواند یک فرصت باشد، اما متاسفانه با فعالیت های فرهنگی گسترده دشمنان در حال حاضر برای بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان به یک تهدید تبدیل شده است.

این مقام مسئول با تاکید براینکه تمام دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و هنری باید در کنار هم و با همکاری یکدیگر در جهت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان تلاش کنند، افزود: حوزه هنری استان زنجان با برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی در رشته های هنری مختلف گامی در این زمینه برداشته است.

وی با اشاره به اینکه این کلاس ها و کارگاه های آموزشی به منظور تربیت هنرمندان متعهد و متخصص و معرفی آن‌ها به جامعه برگزار می شود، یادآور شد: کلاس های آموزش طراحی تخصصی، آموزش عکاسی و کارگاه های تخصصی شعر و داستان نوسی از جمله کلاس های آموزشی حوزه هنری استان زنجان است.

رئیس حوزه هنری استان زنجان به استقبال خوب هنرجویان از کلاس های آموزشی خبر داد و گفت: کلاس های حوزه هنری در طول سال و در چهار ترم بدون تعطیلی با حضور اساتید مطرح و برجسته در سطح استان و کشور برگزار می شود.

وی به تعامل و همکاری با سایر ارگانهای فرهنگی و هنری در رابطه با برگزاری کلاس های آموزشی اشاره کرد و بیان داشت: حوزه هنری استان زنجان با هدف معرفی و گسترش فعالیت های هنری خود در خصوص برگزاری کلاسها و کارگاههای آموزشی با سایر نهادهای مرتبط همکاری داشته باشد.

رئیس حوزه هنری استان زنجان در پایان یادآور شد: در همین راستا رایزنی هایی با سپاه انصارالمهدی(عج) استان، موسسه قرآنی بینات و راه آهن زنجان در راستای برگزاری کلاس ها و کارگاه های هنری به صورت مشترک صورت گرفته است.

استان زنجان اوقات فراغت جامعه دانش آموزان دانش آموزان و دانشجویان دانشجو راه آهن عکاسی کلاس های آموزشی جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر