کد خبر: 177689 A

مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان زنجان خبرداد:

مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان زنجان از آغاز ثبت نام کلاس های تابستانی خبر داد.

مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان زنجان از آغاز ثبت نام کلاس های تابستانی خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان, موسی قرجه لو، مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان زنجان گفت: حوزه‌ هنری استان زنجان در راستای رسالت کاری خود و به منظور کشف استعدادهای جوان و جذب و پرورش هنرمندان مستعد و متعهد اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی می کند.

وی با بیان اینکه کلاس های آموزشی از تیرماه سال جاری در محل حوزه هنری استان زنجان برگزار می شود، افزود: این کلاس‌ها شامل طراحی تخصصی، عکاسی، کارگاه آموزشی شعر و کارگاه داستان نویسی با حضور اساتید مجرب این رشته‌ها است.

مسئول واحد اموزش و پژوهش حوزه هنری استان زنجان یادآور شد: کلاس آموزشی طراحی توسط ابوالفضل نظری در سطح تخصصی روزهای دوشنبه هر هفته در ۱۲ جلسه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار می شود.

وی به برگزاری کلاس عکاسی با حضور مجید سپهری در سطح مقدماتی اشاره کرد و گفت: این کلاس ساعت ۱۷ تا ۱۹ روزهای شنبه هر هفته و در ۱۲ جلسه برگزار می شود.

قرجه لو ابراز کرد: کارگاه تخصصی شعر سپید روزهای چهارشنبه هر هفته توسط حامد رحمتی در سطح پیشرفته از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محل حوزه هنری استان زنجان برگزار می شود.

وی به برگزاری کارگاه آموزشی داستان نویسی با حضور فرزاد بیات موحد اشاره کرد و بیان داشت: این کارگاه آموزشی نیز از ساعت۱۷ تا ۱۹ روزهای چهارشنبه هر هفته برگزار می شود.

مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان زنجان خاطر نشان کرد: علاقمندان و هنرآموزان می‌توانند برای ثبت‌نام به حوزه‌ هنری استان زنجان واقع در خیابان معلم، نبش کوچه ششم شرقی، پلاک ۴۶، واحد آموزش و پژوهش مراجعه کنند.

استان زنجان شعر عکاسی کلاس های آموزشی معلم حوزه هنری جوان داستان پژوهش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر