کد خبر: 177717 A

شهردار زنجان تاکید کرد:

شهردار زنجان با بیان اینکه کوچک و چابک سازی سازمان شهرداری از سال۹۰ پیگیری می شود تصریح کرد: برای جذب نیروی انسانی مصوبه ای از شورای شهر گرفته شده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه کوچک و چابک سازی سازمان شهرداری از سال۹۰ پیگیری می شود تصریح کرد: برای جذب نیروی انسانی مصوبه ای از شورای شهر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان, محسن امین امروز سه شنبه(۲۷خرداد) در جلسه علنی شورای شهر زنجان با اشاره به طرح برخی سئولات در پاسخ به ابهام موجود در این زمینه, گفت: شهرداری به دنبال ایجاد در آمد هایی پایدار است تا با تکیه بر آن بتواند به رفع مشکلات خود بپردازد.

امین با بیان اینکه نباید درآمدهای شهرداری صرفا از طریق عوارضی های دریافتی ویا بابت ساخت وسازها در شهر تامین شود, افزود: با توجه به مقطعی بودن رشد ساخت وسازها ورکود بازار مسکن امروزه درآمدهای شهرداری دچار کاهش می شود که باید با مشارکت بخشهای خصوصی و مشارکت دراین راستا شهرداری اقدامات لازم را داشته باشد.

وی ایجاد در آمدهای پایدار شهرداری را در راستای رویکرد های جدید و اشتغال موثر در جامعه دارای اهمیت ارزیابی کرد وگفت: به مرور شاهد اقدامات موثر در این خصوص در زنجان خواهیم بود.

شهردار زنجان درادامه انتخاب معاونین ومشاوران شهرداری را برا اساس استعلامات مراجع ذیربط و اخذ ان استعلامات مجاز دانست وگفت: تمامی احکام بکار گیری در این راستا صادر می شود.

امین, در ادامه بودجه نقدی شهرداری شهر زنجان را برابر با سال۹۲اعلام کرد و اظهار داشت: سازمان شهرداری موسسه عمومی غیر دولتی است که دارای شرایط ویژه است که باید ساختار وجذب نیروهای انسانی خودرا نیز بر مبنای افزایش درامد وایجاد درآمد تعریف شده انجام دهد.

وی با بیان اینکه کوچک و چابک سازی سازمان شهرداری از سال۹۰ پیگیری می شود تصریح کرد: برای جذب نیروی انسانی مصوبه ای از شورای شهر گرفته شده است.

امین همچنین در پایان جذب نیرو ها را بر حسب نیازمندی اعلام کرد و گفت: نیروهای مورد نیاز از طریق شرکتی دراین راستا تامین خواهد شد.

شهردار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر