کد خبر: 187947 A

توسط کمیته ورزش شرکت آبفای استان زنجان صورت گرفت؛

کارشناس ورزش و سلامتی و دبیر کمیته ورزش شرکت آبفای استان زنجان گفت: در بخش آقایان رشته‌های: کوهنوردی و پیاده روی، شنا، والیبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدن سازی، پرس سینه آمادگی جسمانی، دارت، تیراندازی، شطرنج و بدمینتون و در بحش خانم‌ها: کوهنوردی و پیاده روی، شنا، والیبال، آمادگی جسمانی، دارت، تیراندازی، ایروبیک و بدمینتون رشته های ورزشی فعال در شرکت آبفای هستند.

کار‌شناس ورزش و سلامتی و دبیر کمیته ورزش شرکت آبفای استان زنجان، گفت: جشنواره جام فجر برای دومین سال متوالی برای همکاران برگزار شد که در این مسابقات آقایان رتبه نخست و بانوان رتبه سوم کل مسابقات را کسب کردند.

به گزارش ایلنا از زنجان، سید بهرام موسوی کار‌شناس ورزش و سلامتی و دبیر کمیته ورزش شرکت آبفای استان زنجان از کسب رتبه بر‌تر در بین کمیته‌های ورزش، و انتخاب شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان بعنوان بهترین میزبان رقابت‌های ورزشی سراسری وزارت نیرو در سال ۹۲ خبر داد.

وی در ارائه گزارش عملکرد کمیته ورزش شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان در سال ۹۲، به برگزاری مسابقات سراسری برادران وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: مسابقات فوتسال سراسری برادران وزارت نیرو در تیرماه سال ۹۲ با حضور ۲۹ تیم برگزار شد.

دبیر کمیته ورزش شرکت آبفای استان زنجان در ادامه افزود: جشنواره جام فجر برای دومین سال متوالی برای همکاران برگزار شد که در این مسابقات آقایان رتبه نخست و بانوان رتبه سوم کل مسابقات را کسب کردند.

موسوی از اعزام تیم‌های کوهنوردی، تنیس روی می‌ز، آمادگی جسمانی و فوتسال به مسابقات وزارت نیرو نیز خبر داد.

وی به اقدامات صورت گرفته در شرکت جهت تشویق و ترغیب همکاران جهت حضور در برنامه‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: برنامه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و مذهبی در سطح استان با اهدای هدایا و برگزاری مسابقات تفریحی ورزشی در بین همکاران، همسران و خانواده آن‌ها نظیر همایش پیاده روی خانوادگی برگزار می‌شود.

دبیر کمیته ورزش شرکت آبفای استان زنجان گفت: در بخش آقایان رشته‌های: کوهنوردی و پیاده روی، شنا، والیبال، فوتسال، تنیس روی می‌ز، بدن سازی، پرس سینه آمادگی جسمانی، دارت، تیراندازی، شطرنج و بدمینتون و در بحش خانم‌ها: کوهنوردی و پیاده روی، شنا، والیبال، آمادگی جسمانی، دارت، تیراندازی، ایروبیک و بدمینتون رشته‌های ورزشی فعال در شرکت آبفای هستند.

استان زنجان پیاده روی تیراندازی خانواده رشته های ورزشی شرکت آب و فاضلاب فوتسال والیبال وزارت نیرو تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر