کد خبر: 200977 A

با مشارکت اهالی روستا صورت گرفت:

حفر چاه به عمق ۱۶ متر، حصار کشی به طول ۱۴۸ متر و مخزن ۲۰۰ متر مکعبی از فعالیت‌های انجام گرفته در این پروژه است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ایجرود، گفت: لوله‌های pex که در این پروژه آبرسانی مورد استفاده قرار گرفته است، حافظه حرارتی داشته و ۷برابر طول خود کشایی دارند و در صورت بروز مشکل شکستگی در این لوله‌ها وجود ندارد و از هدر رفت آب جلوگیری می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، در ایام هفته دولت پروژه آبرسانی روستای چسب از توابع شهرستان ایجرود با حضور فرماندار، بخشدار و مدیر امور آبفار ایجرود، مسئولین شهرستان و اهالی روستا به بهره برداری رسید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ایجرود با اشاره به اینکه مشارکت روستاییان در حوزه آبرسانی کمک بزرگی به مجموعه آبفار استان است، خاطر نشان ساخت: خوشبختانه مشارکت مردم در زمینه آبرسانی در حال حاضر به صورت نهادینه گردیده و اینجای بسی خرسندی است.

خلیل ترابی افزود: اهالی روستای مذکور با ۸۰۰ نفر جمعیت و مشارکت خود اهالی اکنون در مدت زمان بسیار اندک پروژه آبرسانی خود را به اتمام رساند و از آب شرب سالم بهره‌مند شد.

وی طول شبکه توزیع آبرسانی در این طرح را ۳۸۰۰ متر اعلام کرد و افزود: حفر چاه به عمق ۱۶ م‌تر، حصار کشی به طول ۱۴۸ متر و مخزن ۲۰۰ متر مکعبی از فعالیت‌های انجام گرفته در این پروژه است.

مدیر امور آبفار شهرستان ایجرود از دیگر کارهای انجام گرفته در این پروژه آبرسانی را ساخت اتاق فرمان به وسعت ۱۶مترمربع، موتور خانه به ابعاد ۳۶ مترمربع و محوطه سازی ۶۸۶ مترمربع عنوان کرد.

این مقام مسئول اعتبار هزینه شده در این پروژه را رقمی بالغ بر ۳۸۱۰ میلیون ریال اعلام کرد و تصریح کرد: خودیاری اهالی روستا در این پروژه ۳۶۰ میلیون ریال است که با مشارکت خود، شرکت آبفار را در زمینه آب رسانی یاری رساندند.

ترابی در ادامه خاطر نشان ساخت: لوله‌های pex که در این پروژه آبرسانی مورد استفاده قرار گرفته است، حافظه حرارتی داشته و ۷برابر طول خود کشایی دارند و در صورت بروز مشکل شکستگی در این لوله‌ها وجود ندارد و از هدر رفت آب جلوگیری می‌شود.

آب و فاضلاب امور روستایی دولت فرماندار آب پروژه متر مشارکت آبرسانی اهالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر