کد خبر: 202536 A

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز کارکنان اداره کل حمل ونقل و پایانه‌های استان زنجان با حضور مدیر کل، معاونین و خانواده‌های کارکنان این اداره کل در محل سالن همایش‌ها برگزار شد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان، گفت: همانگونه که شما کارکنان محترم به کار و تلاش و کسب روزی حلال می‌پردازید، فرزندان شما هم در مقابل به کسب علم و دانش و موفقیت در مراحل مختلف تحصیلی می‌پردازند که برگزاری چنین مراسمی خود گواه این تلاش ارزشمند است.

به گزارش ایلنا از زنجان، در این مراسم علی رحمتی، مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان، طی سخنانی ضمن اعلام خرسندی از حضور در جمع کارکنان و خانواده‌های این عزیزان گفت: خدای بزرگ را شاکرم که توفیق شد برای سومین سال تحصیلی در جمع دانش آموزان ممتاز و خانواده گرامیشان در این استان و برای دومین بار در این سالن جدیدالتاسیس که با همت همکاران گرامی و با حمایت‌های سازمان مرکزی بوجود آمده باشم. وظیفه خود می‌دانم در طول سال با برگزاری اینگونه مراسم، امکان عرض ادب و احترام خدمت خانواده‌های محترم داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: همانگونه که شما کارکنان محترم به کار و تلاش و کسب روزی حلال می‌پردازید، فرزندان شما هم در مقابل به کسب علم و دانش و موفقیت در مراحل مختلف تحصیلی می‌پردازند که برگزاری چنین مراسمی خود گواه این تلاش ارزشمند است. امیدوارم فرزندان کوچک امروز ما، بزرگان و اندیشمندان وآینده سازان قدرتمند این سرزمین اسلامی ما باشند.

در پایان این مراسم کلیه دانش آموزان و دانشجویان ممتاز با اهداء لوح تقدیر و هدایائی تجلیل شدند.

استان زنجان حمل و نقل و پایانه های خانواده دانش آموزان دانش آموزان و دانشجویان سالن همایش علم و دانش مراسم اداره ممتاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر