کد خبر: 205399 A

رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:

هدف این مجموعه نه دخالت و پرونده سازی، بلکه حل مسائل و مشکلات و رفع موانع پیش روی همکاران است.

رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: درهای حراست به روی همه باز است و هدف این مجموعه نه دخالت و پرونده سازی، بلکه حل مسائل و مشکلات و رفع موانع پیش روی همکاران است.

به گزارش ایلنا از زنجان، نعمت ا… محمدی در جلسه معارفه کار‌شناس حراست اداره آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، مبنای کار حراست را اعتدال، میانه روی و دوری از افراط و تفریط دانست.

در این جلسه که روز یکشنبه، ۲۳ شهریور، در محل سالن کنفرانس اداره ناحیه یک برگزار شد، رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش بنای کار حراست را بر اعتدال و میانه روی و دوری از افراط و تفریط ذکر کرد.

وی با اشاره به مقام والای معلم بر تکریم کلیه فرهنگیان تاکید کرد و گفت: محور کار ما بایستی خشوع، خضوع، صداقت و اخلاص در برابر خداوند متعال باشد.

محمدی حراست را جزئی از بدنه آموزش و پرورش اعلام و آن را حامی و محرم مسائل و مشکلات همکاران ذکر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، عفاف و حجاب و جامعه دینی را در گرو همکاری همه فرهنگیان اعلام کرد.

محمدی اضافه کرد: درهای حراست به روی همه باز است و هدف این مجموعه نه دخالت و پرونده سازی بلکه حل مسائل و مشکلات و رفع موانع پیش روی همکاران است.

وی امر مشاوره دهی برای مدیران آموزش و پرورش در انتخاب شایسته افراد را یادآور شد و بر عمل به وظایف قانونی حراست تاکید کرد.

محمدی بر لزوم پرهیز از دخالت‌های بیجا و ایجاد سوء تفاهم و فاصله از همکاران تاکید و رسالت حراست را امین و یار و حامی معلمان در برابر مشکلات دانست.

در پایان این جلسه داود حسنی به عنوان کار‌شناس حراست ناحیه یک معرفی شد.

آموزش و پرورش اداره آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش استان جامعه حجاب فرهنگ ایثار و شهادت محرم مشکلات معارفه معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر