کد خبر: 205621 A

مدیر کل حمل ونقل و پایانه‌های استان زنجان:

هم اکنون در محورهای ارتباطی استان زنجان تعداد ۲۳ دستگاه تردد شمار نصب شده است که در سال جاری این تعداد به ۲۵ دستگاه افزایش خواهد یافت، که ۵۰ مسیر رفت و برگشت را پوشش خواهد داد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان: گفت: هم اکنون در محورهای ارتباطی استان زنجان تعداد ۲۳ دستگاه تردد شمار نصب شده است که در سال جاری این تعداد به ۲۵ دستگاه افزایش خواهد یافت، که ۵۰ مسیر رفت و برگشت را پوشش خواهد داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، علی رحمتی مدیر کل حمل ونقل و پایانه‌های استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با توجه به آمار تردد در محورهای مجهز به دستگاههای تردد شمار آنلاین از این تعداد ۸۰% وسایط نقلیه سبک و ۲۰% وسایط نقلیه سنگین بوده‌اند.

مدیر کل حمل ونقل و پایانه‌های استان زنجان گفت: نتایج حاصله از این گزارش به منظور برنامه ریزی لازم برای کنترل تردد در محور‌ها توسط دستگاههای ذیربط، افزایش ایمنی تردد جاده‌ای و اطلاع رسانی حائز اهمیت است.

میزان تخلفات سه گانه سرعت و سبقت و فاصله غیرمجاز نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۴% افزایش داشته است.

هم اکنون در محورهای ارتباطی استان زنجان تعداد ۲۳ دستگاه تردد شمار نصب شده است که در سالجاری این تعداد به ۲۵ دستگاه افزایش خواهد یافت، که ۵۰ مسیر رفت و برگشت را پوشش خواهد داد.

استان زنجان پوشش جاده حمل و نقل و پایانه های خودرو رفت و برگشت سه گانه محورهای تردد تعداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر