کد خبر: 211412 A

فرماندهی انتظامی استان زنجان در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

پلیس در برقراری، حفظ و ارتقا امنیت و در راستای ارایه خدمت بی منت و مطلوب به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بزرگ‌ترین افتخار ما خدمتگذاری بی‌منت به مردم ولایی است که جهانیان این استان را بعنوان شهر شور وشعور حسینی و خط شکنان دریا دل می‌شناسند.

به گزارش ایلنا از زنجان، سردار علیرضا صالحی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به آغاز برنامه‌های هفته نیروی انتظامی، افزود: امروز به برکت خون پاک شهدا و وجود روحیه بسیجی مردم، زنجان در زمره امن‌ترین استان‌های کشور است.

سردار صالحی با بیان اینکه امنیت جامعه در سایه اطاعت از ولی فقیه، حضور مردم همیشه در صحنه، همدلی و مدیریت خوب مسئولان این استان را در زمره امن‌ترین استان‌های کشور قرار داده است، تاکید کرد: بزرگ‌ترین افتخار ما خدمتگذاری بی‌منت به مردم ولایی است که جهانیان این استان را به‌عنوان شهر شور وشعور حسینی و خط شکنان دریا دل می‌شناسند.

این مسئول انتظامی در استان، در ادامه وجود امنیت در این استان را حاصل همکاری و مشارکت مردم با پلیس و بهره گیری این نیرو از فرامین رهبری دانست و گفت: امروز پلیس قله‌های علم، دانش و پژوهش را با سرعت بالا در می‌نوردد تا به جایگاه رفیع‌تر برسد.

صالحی در پایان سخنان خود، با اشاره به برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در سال جاری افزود: هفته نیروی انتظامی، امسال با شعار «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» از ۱۴ مهر آغاز و تا ۲۰ ماه جاری ادامه خواهد یافت و پلیس زنجان در این راستا برنامه‌های مختلفی را اجرا خواهد کرد تا مردم بیش از پیش با توانمندی و کارآمدی این نیرو آشنا شوند.

در حاشیه برگزاری این مراسم، صبحگاه مشترک و رژه عوامل انتظامی زنجان، نمایشگاهی از کشفیات پلیس نیز برپا شده بود که از سوی استاندار و شماری از مسوولان استان زنجان مورد بازدید قرار گرفت.

انواع مشروبات الکلی، رسیور ماهواره، انواع داروی قاچاق، سیگار قاچاق، باطری خودرو، موتور سیکلت، خودرو قاچاقچیان و آلات و ادوات مورد استفاده سارقین در سرقت‌ها ازجمله کالا‌ها و تجهیزات کشف شده توسط پلیس زنجان بود که در این نمایشگاه در معرض دید گذاشته شده بود.

استان زنجان استان های کشور جامعه خودرو سرقت سیگار ماهواره مشروبات الکلی نیروی انتظامی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر