کد خبر: 212152 A

شهردار زنجان:

شهردار زنجان با اشاره به پیچیدگی و سختی کار مسائل شهری و مواقع بحرانی گفت: مدیران بحران و شهری باید بهره هوشی و جسارت بالایی داشته باشند.

شهردار زنجان گفت: استفاده از ظرفیت بسیج محلات در صورتی امکان پذیر است که قبلا آموزش‌های لازم را دیده باشند.

به گزارش ایلنا از زنجان، محسن امین امروز در جمع اعضای ستاد بحران شهر زنجان با تاکید بر آمادگی دستگاه‌های مختلف برای مواقع بحرانی اظهار کرد: نخستین گام در مواقع بحرانی اقدام انتظامی است.

وی با بیان اینکه برای اقدام انتظامی وجود راه دسترسی ضروری است، ادامه داد: کار شهرداری در مواقع بحرانی ایجاد راه دسترسی برای تردد نیروهای امدادی و انتظامی باز کند.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه بسیج محلات می‌تواند در مواقع بحرانی بهترین کمک‌ها را داشته باشد، افزود: استفاده از ظرفیت بسیج محلات در صورتی امکان پذیر است که قبلا آموزش‌های لازم را دیده باشند.

وی گفت: استفاده نیروهای امدادی و انتظامی در مواقع بحرانی از موتورسیکلت می‌تواند راهگشای بسیاری مشکلات باشد.

امین تصریح کرد: مشکل دیگری که در مواقع بحرانی در شهرها بیشتر اتفاق می‌افتد نشت و انفجار گاز است که در برخی موارد حادثه را تشدید می‌کند.

کرامتی، مدیرکل بحران استان زنجان نیز در این دیدار با تقدیر از همکاری خوب شهرداری زنجان با مدیریت بحران استان اظهار کرد: مطالعات زیادی درباره حوادثغیرمترقبه استان زنجان انجام شده است و مطالعاتی نیز در دست پیگیری است.

استان زنجان استفاده از ظرفیت بسیج بهره هوشی شهرداری گاز مدیریت بحران مشکلات موتورسیکلت زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر