کد خبر: 212155 A

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: امسال جشن عاطفه‌ها در بیش از یک هزار و ۴۰۰ پایگاه برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: در بیست سالی که این جشن در حال برگزاری است، شاهد مشارکت بیش از پیش مردم در کمک به دانش‌آموزان نیازمند هستیم.

به گزارش ایلنا از استان زنجان؛ با حضور جمعی از مسئولان، مراسم نمادین جشن عاطفه‌ها در آموزشگاه شاهد نرگس آغاز شد.

در این مراسم دانش‌آموزان ضمن اهدای هدایای نقدی و غیرنقدی خود به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کردند.

گفتنی است، امسال بیستمین سال برگزاری جشن عاطفه‌ها با شعار " مهر در انتظار مهر " است، که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این جشن، طی روزهای شانزدهم، هفدهم و هیجدهم برگزار می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان اظهار کرد: امسال جشن عاطفه‌ها در بیش از یک هزار و ۴۰۰ پایگاه برگزار خواهد شد.

رضا حسنلو با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها با شعار هر مدرسه یک پایگاه جشن عاطفه‌ها است، برگزار می‌شود، بیان کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با آموزش و پرورش امسال در همه مدارس صندوق و پایگاه مربوط به جشن عاطفه‌ها دایر است.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشن ملی و معنوی ترویج فرهنگ، انفاق و نوع دوستی بین دانش‌آموزان است، تصریح کرد: طی بیست سالی که این جشن در حال برگزاری است، شاهد مشارکت بیش از پیش مردم در کمک به دانش‌آموزان نیازمند هستیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها طی روزهای ۱۶،۱۷ و ۱۸ مهر ماه، اضافه کرد: این جشن به ترتیب در مدارس، معابر و میادین و مصلی‌های برگزاری نماز جمعه، برگزار خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه صدا و سیما، بسیج مستضعفین استان، اداره کل آموزش و پرورش استان، سازمان دانش‌آموزی، انجمن اولیا و مربیان کمیته امداد را در برگزاری جشن عاطفه‌ها همراهی می‌کنند، افزود: امیدواریم طبق سنوات گذشته شاهد مشارکت بیش از پیش مردم استان در این جشن باشیم.

وی در پایان با اشاره به اختصاص شماره حساب سیبای ۰۱۰۸۶۴۰۴۲۶۰۰۷ این نهاد نزد بانک ملی برای واریز وجوهات نقدی، مردم استان، اضافه کرد: همچنین امدادگران در دفاتر کمیته امداد استان زنجان، نیز آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان هستند.

آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش استان استان زنجان بسیج ترویج فرهنگ دانش آموزان صدا و سیما کمیته امداد مدرسه نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر