کد خبر: 214436 A

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در مراسم معارفه رئیس آموزش و پرورش سجاسرود:

هر گونه تغییر و تحول در آموزش و پرورش باید برنامه ریزی شده و کارشناسی شده باشد و همه عوامل نیز باید خود را با تغییرات وفق دهند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: همه عوامل و عناصر باید دست به دست هم بدهند و آموزش و پرورش را در این امر خطیر یاری دهند.

به گزارش ایلنا از زنجان، مراسم تودیع و معارفه رییس آموزش و پرورش منطقه سجاسرود با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، جمعی ازمسئولین استانی، شهرستانی و منطقه، روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق چهارگانه شهرستان خدابنده و مدیران مدارس در سالن اجتماعات دبیرستان کاردانش سمیه شهر سجاس برگزار شد.

مرتضی تمجیدی در این مراسم ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: توجه به معلم توجه به تعلیم تربیت است و طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، یاد دادن تفکر به دانش آموزان بزرگ‌ترین و بالا‌ترین خدمت معلمان به دانش آموزان است.

وی دشوار‌ترین و بزرگ‌ترین مسئله انسان‌ها را مسئله تعلیم و تربیت ذکر کرد و افزود: همه عوامل و عناصر باید دست به دست هم بدهند و آموزش و پرورش را در این امر خطیر یاری دهند.

تمجیدی آموزش و پرورش مطلوب را آموزش و پرورش کارآمد و پویا دانست و گفت: با تغییر و تحولات در نظام آموزشی در قالب تحول بنیادین و برنامه درس ملی و سایر تغییرات در زمینه‌های مختلف بایستی آموزش و پرورش را به سمت آموزش و پرورش کاربردی رهنمون سازیم.

وی افزود: هر گونه تغییر و تحول در آموزش و پرورش باید برنامه ریزی شده و کار‌شناسی شده باشد و همه عوامل نیز باید خود را با تغییرات وفق دهند.

مدیر کل آموزش و پرورش در پایان سخنان خود بر استفاده از خرد جمعی در مدیریت دستگاه تعلیم و تربیت تاکید کرد.

عبداله غلامعلی خمسه بخشدار بخش سجاسرود نیز در این مراسم به نقش تاثیر گذار فرهنگیان در جامعه اشاره کرد و گفت: فرهنگیان فرهیخته در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها نقش موثر و کارآمد دارند.

بخشدار سجاسرود نیز ضمن تقدیر از نقش آموزش و پرورش در جامعه پذیری و مهارت آموزی دانش آموزان گفت: آموزش و پرورش با انتقال ارزش‌ها، نگرش‌ها و هنجار‌ها به دانش آموزان، مهم‌ترین نقش را در توسعه پایدار جامعه ایفا می‌کند.

در پایان این مراسم ضمن تکریم و تجلیل از زحمات نجم الدین رفیعی رئیس قبلی این اداره، عباس محمدی به عنوان رئیس جدید اداره آموزش و پرورش سجاسرود معرفی شد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان تعلیم و تربیت توسعه پایدار دانش آموزان رهبر معظم انقلاب کارشناسی مراسم تودیع و معارفه معارفه معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر