کد خبر: 214969 A

به مناسبت هفته نیروی انتظامی در زنجان؛

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان و هیات همراه با فرمانده نیروی انتظامی استان و فرمانده پلیس راه استان دیدار کردند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان، در این زمینه گفت: نیروی انتظامی تعامل و همراهی خوب و اثربخشی با این شرکت داشته و امیدواریم در آینده نیز این تعامل به نحو احسن ادامه داشته باشد.

به گزارش ایلنا از زنجان، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان به اتفاق هیات همراه با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی و دفتر راهنمایی و رانندگی استان این هفته را به حافظان نظم و امنیت تبریک گفت.

علیرضا جزءقاسمی از اقدامات مفید و موثر نیروی انتظامی قدردانی کرد و گفت: نیروی انتظامی تعامل و همراهی خوب و اثربخشی با این شرکت داشته و امیدواریم در آینده نیز این تعامل به نحو احسن ادامه داشته باشد.

وی در ادامه به وضعیت بحران آب و تنش آبی اشاره کرد و گفت: برای عبور از این بحران صرفه جویی در مصرف آب و مبارزه با انشعابات غیر مجاز البته با مساعدت و همراهی نیروی انتظامی مهم‌ترین اقدامات این شرکت خواهد بود.

سردار علیرضا صالحی، فرمانده انتظامی استان هم در این دیدار گفت: برای مبارزه با انشعاب غیرمجاز و قطع آن با همکاران شرکت آبفای همکاری و مساعدت جدی صورت خواهد گرفت.

سردار صالحی، در پایان افزود: برای مساعدت بیشتر با شرکت آبفای تا پایان سالجاری در تمام مراکز نظامی کنتور نصب خواهیم کرد.

استان زنجان پلیس راه استان راهنمایی و رانندگی شرکت آب و فاضلاب صرفه جویی در مصرف فرمانده انتظامی استان فرمانده نیروی انتظامی مدیر عامل شرکت نظم و امنیت نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر