کد خبر: 219122 A

به مناسبت هفته احیای امر به معروف صورت گرفت؛

مردم پایتخت شور و شعور حسینی در این مراسم با قرائت بیانیه امر به معروف و نهی از منکر بر ضرورت ترویج فرهنگ این فریضه در جامعه تاکید کردند.

مردم پایتخت شور و شعور حسینی در این مراسم با قرائت بیانیه امر به معروف و نهی از منکر بر ضرورت ترویج فرهنگ این فریضه در جامعه تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، به مناسبت هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر، تجمع بزرگ مردم زنجان در مصلی خاتم‌الانبیای زنجان برگزار شد.

در این مراسم مردم با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «هیهات من‌الذله» بر ضرورت احیای این فریضه تاکید کردند.

همچنین تجمع‌کنندگان با شعار «بیا با امر بر معروف کردن، به فرهنگ شهادت آشنا شو»، «به نهی از منکر این کار خدایی، خدا را جستجو کن، با صفا شو» نسبت به احیای این فریضه تاکید کردند.

مردم عزدار حسینی زنجان در پایان این مراسم با قرائت بیانیه این روز همزمان با مردم سراسر کشور، با آرمان‌ها و اهداف قیام امام حسین(ع) تجدید پیمان کردند.

همچنین به همین مناسبت مراسم تجمع نمازگزاران با عنوان تجدید میثاق با امام حسین(ع) بزرگ آمر به معروف و ناهی از منکر برگزار شد.

این مراسم پس از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه در محل مصلی خاتم‌الانبیاء و محل برپایی نماز جمعه زنجان برگزار شد.
مردم پایتخت شور و شعور حسینی همچون در این مراسم با قرائت بیانیه امر به معروف و نهی از منکر بر ضرورت ترویج فرهنگ این فریضه در جامعه تاکید کردند.

امام حسین امر به معروف امر به معروف و نهی از منکر پایتخت ترویج فرهنگ جامعه مرگ نماز جمعه زنجان مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر