کد خبر: 219233 A

رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان:

رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان، مهم‌ترین دغدغه شورای آموزش و پرورش شهرستان زنجان را کمبود فضاهای آموزشی در شهرک‌های اقماری دانست.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان، گفت: خوشبختانه شورای آموزش و پرورش شهرستان با همدلی و همراهی تلاش کرده است تا با خردجمعی بخشی از مشکلات پیش روی دانش آموزان شهرستان را مرتفع سازد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حسن مظفری، رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان زنجان در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان با ارئه گزارشی از فعالیت‌های شورای آموزش و پروش شهرستان زنجان در شش ماهه اول سال، گفت: از فروردین تا شهریور ماه سال جاری ۲۶ دستور کار در شورای آموزش و پرورش مطرح شده است که در مجموعه در جلسات برگزار شده ۷۹ مصوبه جهت اجرا به مسئولین مربوطه ابلاغ شده است که از این تعداد ۶۰ مصوبه اجرایی شده و ۱۹ مصوبه دیگر در حال پیگری است.

مظفری مهم‌ترین دغدغه شورای آموزش و پرورش شهرستان زنجان را کمبود فضاهای آموزشی در شهرک‌های اقماری دانسته افزود: بیشترین وقت و انرژی شورای آموزش و پرورش شهرستان زنجان برای بررسی مشکلات فضاهای آموزشی در مدارس اقماری تخصیص یافته است که در این میان حمایت‌ها و همکاری همه جانبه فرماندار محترم زنجان ستودنی است.

مظفری ضمن تشکر از زحمات و حمایت‌های فرخی، فرماندار زنجان گفت: خوشبختانه شورای آموزش و پرورش شهرستان با همدلی و همراهی تلاش کرده است تا با خردجمعی بخشی از مشکلات پیش روی دانش آموزان شهرستان را مرتفع سازد. ش

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان آموزش و پرورش شهرستان انرژی دانش آموزان شورای آموزش و پرورش فرماندار مشکلات شورای زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر