کد خبر: 219237 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، تحقق عدالت آموزشی را از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش تدبیر و امید دانست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، گفت: بیش از ۴۵۰۰ دانش آموز در قالب اردوی راهیان نور عازم مناطق عملیاتی غرب کشور شده‌اند.

به گزارش ایلنا از زنجان، مرتضی تمجیدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان، در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان گفت: کیفیت آموزشی مهم‌ترین اولویت و برنامه آموزش و پرورش استان زنجان در سال تحصیلی جاری است که تمام برنامه‌های دیگر آموزش و پرروش برای تحقق این مهم است.

تمجیدی افزود: تا رسیدن به وضعیت مطلوب راه طولانی در پیش داریم بویژه در بحثکنکور، المپیاد‌ها و سایر شاخص‌های علمی باید تلاش مضاعفی داشته باشیم و امیدوار هستیم تا با مدیریت جهادی در رسیدن به اهداف ترسیم شده موفق باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان تحقق عدالت آموزشی را یکی دیگر از برنامه‌های مهم آموزش و پرورش تدبیر و امید دانسته افزود: باید تلاش کنیم تا همه مدار س ما اعم از مدارس شهری و روستایی، از کیفیت علمی و آموزشی بالاتری بهره‌مند شوند.

تمجیدی مشارکت و همکاری تمام نهاد‌ها و دستگاه‌ها را با آموزش و پرورش ضروری دانسته افزود: با مشارکت فکری و همراهی اولیا با مدرسه، شاهد رشد و توسعه آموزش و پرورش در تمام ابعاد خواهیم بود.

مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان با اعلام خبر کسب رتبه عالی استان در ارزیابی وزارتی از پروژه مهر گفت: خوشبختانه با تلاش و کوشش معلمان سخت کوش و مدیران اندیشمند مدارس، آموزشگاه‌های استان، شروع خوبی در مهر ماه داشتند.

تمجیدی در ادامه سخنان خود با اشاره به اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور گفت: بیش از ۴۵۰۰ دانش آموز در قالب اردوی راهیان نور عازم مناطق عملیاتی غرب کشور شده‌اند.

تمجیدی این اردو‌ها را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مهم دانسته افزود: این اردو‌ها نقش کلیدی در تقویت روحیه معنوی دانش آموزان دارند.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اردوهای راهیان نور تعلیم و تربیت دانش آموز دانش آموزان راهیان نور رشد و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر