کد خبر: 219265 A

با تلاش خادمان افتخاری واحد مهندسی صوت انجام شد؛

این مهم با تلاش دو ماهه ۱۰ متخصص حرفه‌ای محقق شده است.

مسئول صوت حسینیه اعظم زنجان، گفت: تلاش شده است تا ضریب کیفیت این سیستم به بالا‌ترین حد ممکن ارتقا یابد.

حسام فیاضی، امروز شنبه(۱۰مهر) با اشاره به ساخته شدن هشت دستگاه آمپلی فایر برای حسینیه اعظم زنجان، به خبرنگار ایلنا در زنجان، اظهار داشت: با ساخته شدن دستگاه‌های جدید برای سیستم صوتی حسینیه در سال جاری دیگر نیازی به امانت گرفته شدن سیستم از دیگر نهاد‌ها و اماکن مذهبی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه سیستم صوتی طراحی شده برای حسینیه اعظم توسط متخصصان امر انجام شده است، می‌افزاید: این اقدام متخصصان ۳۲۰ میلیون ریال صرفه جویی برای حسینیه به همراه داشته است.

مسئول صوت حسینیه اعظم زنجان دلیل ساخته شدن دستگاه‌های جدید آمپلی فایر را یکسان سازی سیستم صوتی عنوان می‌کند و متذکر می‌شود: تلاش شده است تا ضریب کیفیت این سیستم به بالا‌ترین حد ممکن ارتقا یابد.

وی با اشاره به اهمیت سیستم صوتی برای حسینیه اعظم مخصوصا به هنگام حرکت دست عزاداری روز هشتم تصریح می‌کند: این سیستم به صورت چهار ردیف طراحی شده و قابلیت جایگزینی در صورت بروز مشکل را دارد. ضمن اینکه جهت تامین برق در مواقع اضطراری ژنراتور هم برای آن پیش‌بینی شده است.

فیاضی با تاکید بر ثابت بودن سیستم صوتی حسینیه اعظم به هنگام حرکت دسته عزاداری می‌گوید: در سال گذشته دسته عزاداری توسط ۶۰ پایه بلندگوی متحرک چهار تایی پوشش داده شد ولی در سال جاری محدوده پوشش توسعه داده می‌شود.

وی از افزوده شدن ۶۰ پایه بلندگوی دیگر به سیستم صوتی دسته عزاداری حسینیه اعظم خبر داده و تاکید می‌کند، علاوه بر این بلندگو‌ها حدود ۱۴۰ بلندگو به صورت ثابت بر روی تیرهای چراغ برق در مسیر دسته عزاداری استفاده می‌شود.

مسئول صوت حسینیه اعظم زنجان به همکاری ۳۴۰ خادم افتخاری در واحد صوت حسینیه اعظم به هنگام حرکت دسته عزاداری اشاره می‌کند و می‌گوید: این افراد شامل، ۱۵ متخصص که هر یک از این افراد با حدود ۱۰ زیر گروه در آن روز کار هماهنگی سیستم صوتی را انجام می‌دهند.

وی با تاکید بر پیش‌بینی انجام شده برای تامین امنیت بلندگوهای حسینیه اعظم زنجان می‌افزاید: برای هر پایه بلندگو ۲ نفر(جمعا ۲۴۰ نفر) در نظر گرفته شده است.

در پایان گفتنی است: دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان هر ساله در روز هشتم ماه محرم‌(یوم العباس) با حضور سیل عاشقان حضرت اباعبدالله(ع) و قمر بنی هاشم(ع) در زنجان برگزار می‌شود.

برق پوشش تامین امنیت سیل صرفه جویی عزاداری محرم اعظم حسینیه سیستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر