کد خبر: 219274 A

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان از برگزاری همایش بسیج و رسانه در زنجان خبر داد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: این همایش به منظور تعامل منسجم و مدبرانه میان رسانه و بسیج به عنوان دو مجموعه تاثیرگذار برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، عبدالله جعفری امروز شنبه(۱۰مهر) با اشاره به برگزاری همایش بسیج و رسانه اظهار داشت: این جشنواره در پی کسب موفقیت‌های ارزشمند همایش در سال گذشته امسال نیز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش به همت مراکز رسانه‌ای بسیج برگزار می‌شود، تصریح کرد: معاونت روابط عمومی، قرار‌گاه بصیرت، بسیج صدا و سیما و سازمان بسیج رسانه در این زمینه همکاری می‌کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه این همایش در سطوح استانی نیز برگزار می‌شود، افزود: این همایش به منظور تعامل منسجم و مدبرانه میان رسانه و بسیج به عنوان دو مجموعه تاثیرگذار برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه این همایش به منظور ترویج فرهنگ و تفکر بسیج با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها برگزار می‌شود، تصریح کرد: تقویت و توسعه جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی و تعامل بیش از پیش میان بسیج و رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی گسترده فعالیت‌های بسیج از دیگر اهداف است.

جعفری انسجام تشکیلاتی مراکز و مجموعه‌های رسانه‌ای بسیج را از اهداف این همایش دانست و خطرنشان کرد: انجسام و تقدیر از رسانه‌های بر‌تر با موضوع تبلیغ و تبیین فرهنگ و فعالیت‌های بسیج از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

وی با اشاره به شعار بسیج، رسانه و گفتمان ولایت به عنوان شعار این همایش تصریح کرد: پنج کارگروه در قالب این همایش در زنجان برگزار می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری، بسیج رسانه و اقتصاد مقاومتی، بسیج، رسانه و مقابله با پدیده ماهواره، بسیج، رسانه و مقابله با اسلامی آمریکایی و بسیج، رسانه و عقلانیت و محاسبه‌گری در نظام اسلامی عناوین این همایش‌ها است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان در پایان با بیان اینکه این همایش ۱۸ آبان ماه سال جاری و به صورت یک روزه برگزار می‌شود، تصریح کرد: این همایش با حضور صاحب‌نظران و کار‌شناسان حوزه علوم ارتباطات و رسانه برگزار می‌شود.

استان زنجان اقتصاد مقاومتی انقلاب اسلامی بسیج ترویج فرهنگ رسانه روابط عمومی صدا و سیما مقام معظم رهبری نظام اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر