کد خبر: 219281 A

همزمان با ایام ماه محرم صورت می گیرد؛

انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبداله الحسین علیه السلام از ۸ الی ۱۶ آبان ماه، اقدام به برپایی پایگاه‌هایی برای جمع آوری کمک‌ها و نذورات مردمی در سطح شهر می‌کند.

مسئول روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان، گفت: انجمن کلیوی زنجان در دو پایگاه امیرکبیر و امام‌زاده از همه مردم عزادار زنجان، تست فشار و قند خون به عمل می‌آورد.

به گزارش ایلنا از زنجان، مسئول روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان، امروز با اعلام این خبر اظهار داشت: این پایگاه‌ها در خیابان فردوسی روبه روی حسینیه اعظم زنجان، مسجد جامع(سبزه می‌دان)، نرسیده به امیرکبیر رو به روی مرکز بهداشت، چهارراه امیرکبیر جنب بانک قوامین و امام‌زاده جنب شورای حل اختلاف و سبزه میدان روبه روی بانک ملی مسقر هستند.

انجمن کلیوی زنجان در دو پایگاه امیرکبیر و امام‌زاده از همه مردم عزادار زنجان، تست فشار و قند خون به عمل می‌آورد.

همچنین این انجمن در این پایگاه‌ها برای آشنایی مردم با بیماری‌های کلیوی و پیشگیری از این بیماری‌ها، بروشورهایی تبلیغاتی که دارای توضیحاتی در مورد بیماری‌های کلیوی و علایم و نشانه‌ها و راه‌های پیشگیری از آن است را در اختیار عموم مردم قرار می‌دهد و توزیع قلک‌های پلاستیکی از دیگر فعالیت‌های این انجمن در این ایام است.

یادآور می‌شود احسان و نذورات جمع آوری شده از مردم عزادار زنجان صرف کمک به بیماران کلیوی نیازمند می‌شود.

بیماران کلیوی به ویژه بیماران دیالیزی به دلیل مشکلات بیماری و گذراندن عمر خود در زیر دستگاه‌های دیالیز از کار و فعالیت بازمی مانند و دارای مشکلات مالی و معیشتی هستند و انجمن کلیوی زنجان به یاری مردم و خیرین نیکوکار تلاش دارد تا آنان را در زمینه‌های درمانی و مالی همراهی کند.

روابط عمومی قند محرم مسجد جامع مشکلات مشکلات مالی زنجان انجمن پایگاه کلیوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر