کد خبر: 222633 A

مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان تاکید کرد:

مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان، گفت: پژوهش مبنای تصمیم گیری است و بدون پژوهش ما نه گذشته ای داریم و نه آینده ای که بدون شک بهره گیری از پژوهش می تواند زمینه ساز رشد، پیشرفت وتعالی آموزش وپرورش باشد.

مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان، گفت: پژوهش مبنای تصمیم گیری است و بدون پژوهش ما نه گذشته ای داریم و نه آینده ای که بدون شک بهره گیری از پژوهش می تواند زمینه ساز رشد، پیشرفت وتعالی آموزش وپرورش باشد.

به گزارش ایلنا از شهرستان طارن استان زنجان، مرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان در این گردهمایی گفت: با توجه به کمبود منابع مالی همچنان شاهد هستیم که همکاران ما در سطح مدارس با جدیت تمام و صبر وتحمل در تلاش هستند.

مدیر دستگاه تعلیم وتربیت استان خاطر نشان کرد: بر مسائل دامنگیر مدارس و ادارات آموزش وپرورش واقف هستیم، و امیدواریم با جمع بندی دیدگاه های مدیران مدارس در زمینه مسائل دامنگیر، شاهد گشایش در امور مربوطه باشیم.

مدیر کل آموزش وپرورش استان افزود: در زمینه سرانه مدارس اقداماتی صورت گرفته و تا رسیدن به سطح ایده آل فاصله داریم و در تلاش هستیم برخی ازمسائل دامنگیر را رفع نمائیم.

وی خاطر نشان کرد: مشکلات دامنگیر مدارس دستوری و بخشنامه ای قابل حل نیست، همه باید نقادانه و فعالانه با تحلیل مسائل در جهت رفع مسائل دامنگیر تلاش نماییم.

وی همچنین در جمع مدیران و نمایندگان معلمان مدارس شهرستان طارم تأکید کرد: باید با استفاده از خلاقیت و نوآوری مسایل وچالش های موجود در آموزش وپرورش را مرتفع سازیم و نسبت به مسایل آموزشی وپرورشی احساس مسئولیت کنیم.

تمجیدی در این گردهمایی به طرح تعالی مدیریت آموزشگاهی اشاره و تصریح کرد: این طرح زمینه ساز رشد و تعالی مدارس است که باید بسیارجدی گرفته شود.

مدیر کل آموزش وپرورش استان در این جلسه از مدیران مدارس شهرستان خواست تا دانش آموزان را با مهارت های اجتماعی و مهارت های زندگی آشنا کنند، تا دانش آموزان خود را بهتر شناخته، خوب فکر کنند و درست تصمیم بگیرند و در این زمینه ما مسئول هستیم و باید چگونه تصمیم گرفتن وفکر کردن را به آنان یاد دهیم وتوجه بیشتری به مهارت های زندگی شود.

تمجیدی درپایان این گردهمایی با توجه به تأثیر تحقیق وپژوهش در زمینه آموزش گفت: پژوهش مبنای تصمیم گیری است و بدون پژوهش ما نه گذشته ای داریم و نه آینده ای که بدون شک بهره گیری از پژوهش می تواند زمینه ساز رشد، پیشرفت وتعالی آموزش وپرورش باشد.

آموزش و پرورش استان زنجان خلاقیت دانش آموزان رشد رشد و تعالی مشکلات منابع مالی مهارت های زندگی آموزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر