کد خبر: 235687 A

رئیس بهزیستی شهرستان خدابنده خبرداد:

رئیس بهزیستی شهرستان خدابنده ع گفت: معلولین می‌توانند با فرا گرفتن آموزش در زمینه‌های خیاطی، لحاف دوزی و… از خدمات ارائه شده بهزیستی بصورت رایگان استفاده کنند.

رئیس بهزیستی شهرستان خدابنده ع گفت: از ۲۲۴روستای شهرستان خدابنده ۱۲۸روستا تحت پوشش طرح CBR قرار گرفته‌اند و بیش از ۴هزار و۲۹۹معلول شناسایی شدند.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان خدابنده عصمت نصیری قیداری در حاشیه بازدید مدیر کل امور روستایی و شورای استانداری زنجان گفت: ۸۰درصد از معلولین شهرستان خدابنده شناسایی شده‌اند.

رئیس بهزیستی شهرستان خدابنده افزود: از ۲۲۴روستای شهرستان خدابنده ۱۲۸روستا تحت پوشش طرح CBR قرار گرفته‌اند و بیش از ۴هزار و۲۹۹معلول شناسایی شدند.
.
وی با اشاره به اشتغال معلولین و توانمندسازی آن‌ها اظهار داشت: با تشکیل کارگاه خیاطی در روستاهای پسکوهان و سهرورد۵۰معلول و زن سرپرست خانوار توانمندشده و توانسته‌اند به خودکفایی اقتصادی برسند.

وی ایجاد اشتغال را از اهداف اصلی طرح CBR برشمرد و خاطر نشان کرد: معلولین می‌توانند با فرا گرفتن آموزش در زمینه‌های خیاطی، لحاف دوزی و… از خدمات ارائه شده بهزیستی بصورت رایگان استفاده کنند.

گفتنی است در این بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری، فرماندار خدابنده و معاونت توانبخشی حضور داشتند.

اشتغال امور روستایی ایجاد اشتغال بهزیستی پوشش روابط عمومی فرماندار رئیس شهرستان خدابنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر