کد خبر: 239047 A

رئیس مرکز علمی کاربردی بهزیستی استان زنجان خبرداد:

رشته مددکاری اجتماعی گرایش خانواده در مرکز علمی کاربردی بهزیستی به دانشجویان پذیرفته شده تدریس می‌شود.

رئیس مرکز علمی کاربردی بهزیستی استان زنجان، گفت: این مرکز در ابتدا با پذیرش دانشجو در دو رشته تربیت مربی پیش دبستانی و کودکان استثنایی شروع به کار کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان زنجان، سلمان حسینی، رئیس این مرکز با اعلام این خبر گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح سلامت شاغلین در بخش‌های مختلف و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای در مقاطع کاردانی و کار‌شناسی اقدام می‌کند.

رئیس مرکز علمی کاربردی بهزیستی استان زنجان افزود: مرکز علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی با اولین دوره پذیرش در سال ۱۳۹۰آغاز به کار کرده است.

وی با اشاره به پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی اظهار داشت: این مرکز در ابتدا با پذیرش دانشجو در دو رشته تربیت مربی پیش دبستانی و کودکان استثنایی شروع به کار کرد.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر این مرکز آموزشی در رشته‌های مددکاری اجتماعی گرایش خانواده، تربیت مربی پیش از دبستان در مقطع کاردانی و رشته‌های آسیب‌شناسی اجتماعی پیشگیری از اعتیاد، مددکاری اجتماعی گرایش خانواده و تربیت مربی پیش از دبستان در مقطع کار‌شناسی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

وی تصریح کرد: ۲۸۰دانشجو در حال حاضر در این مرکز مشغول به تحصیل هستند که از خدمات آموزش و رفاهی این مرکز شامل کتابخانه، سایت کامپیوتری، انجمن‌های علمی و… بهره‌مند می‌شوند.

وی اهداف مرکز علمی کاربردی را ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه جانبه در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی کاربردی کشور، ارتقای شاخص‌های کمی و کیفی آموزشهای کاربردی در جامعه، فراهم سازی زیر بنای مناسب بمنظور بکارگیری توان دانش آموختگان در حل مسائل کاربردی مربوط به بهزیستی و زمینه سازی زیربنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین برشمرد.

دوره‌های آسیب‌شناسی اجتماعی پیشگیری از اعتیاد و انحرافات و بدعت‌های ماه محرم جزو دوره‌هایی بوده است که جهت دانشجویان و رابطین فرهنگی هیئت‌های مذهبی در این مرکز برگزار شده است.

استان زنجان بهزیستی پیشگیری از اعتیاد جامعه خانواده دانشجو سلامت علوم تحقیقات و فناوری کودکان محرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر