کد خبر: 241545 A

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبر داد:

عضویت در خانه هنرمندان استان آغاز شده است و از هنرمندان واجد شرایط دعوت می‌شود جهت عضویت به فرهنگسرای امام خمینی(ره) مراجعه کنند.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، گفت: هنرمندانی که در رشته‌های ادبیات، سینما، عکس، خوشنویسی، تجسمی، نمایش و موسیقی فعالیت می‌کنند، می‌توانند به عضویت خانه هنرمندان و هیئت مدیره درآیند.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، جعفر محمدی، امرو، دوشنبه(۲۲دی) با اعلام این خبر گفت: عضویت در خانه هنرمندان استان از ۲۰ دی ماه آغاز شده و هنرمندان واجد شرایط تا تاریخ ۳۰ دی ماه مهلت دارند با مراجعه به طبقه اول فرهنگسرای امام خمینی(محل موقت خانه هنرمندان) نسبت به تحویل مدارک و ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: هنرمندانی که در رشته‌های ادبیات، سینما، عکس، خوشنویسی، تجسمی، نمایش و موسیقی فعالیت می‌کنند می‌توانند به عضویت خانه هنرمندان و هیئت مدیره درآیند.

جعفر محمدی گفت: حداقل سن برای عضویت در خانه هنرمندان استان ۲۰ سال و برای هیئت مدیره ۳۰ سال است.

دو قطعه عکس ۴ در۳، تصویر شناسنامه به همراه اصل شناسنامه، تصویر کارت ملی به همراه اصل آن، ارائه معرفی نامه با مهر و امضای مسئول انجمن مربوطه، ارائه اصل سوابق بیمه‌ای(خدمات درمانی - تامین اجتماعی - صندوق اعتباری)، مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان به عنوان ورودیه خانه هنرمندان برای یک سال و یک عدد پوشه سیم دار، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در خانه هنرمندان استان زنجان است.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ادبیات استان زنجان امام خمینی تامین اجتماعی دی ماه روابط عمومی فرهنگی و هنری موسیقی هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر