کد خبر: 253366 A

مسئول کمیته داوران جشنواره ملی حضرت زینب(سلام الله علیها) با عنوان شکوه شکیبایی:

در حال حاضر آثار ۳۶۷ هنرمند در چهار بخش شعر(فارسی، ترکی) داستان، دلنوشته و مقاله از سوی ۱۵ داور ملی و استانی مورد بررسی قرار گرفته است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان و مسئول کمیته داوران شکوه شکیبایی، گفت: به نفرات برگزیده در هر بخش علاوه بر جوایز نقدی، لوح سپاس جشنواره نیز اعطاء می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، یحیی امیری، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان و مسئول کمیته داوران شکوه شکیبایی، امروز چهارشنبه(۲۹بهمن) با اعلام این خبر، اظهارداشت: داوری این جشنواره در استان آغاز شده است و داوران در حال بررسی آثار ۳۶۷ هنرمند که آثار خود را از اقصی نقاط کشور به دبیرخانه این جشنواره در استان زنجان ارسال کرده‌اند، هستند.

وی به حضور ۱۵ داور در این جشنواره اشاره کرد و افزود: در هر بخش سه داور مسئولیت بررسی آثار رسیده را برعهده گرفته که یک داور استانی و ۲ داور در بخش ملی مشارکت دارند.

این مقام مسئول به مشارکت ۱۸۴ هنرمند در بخش شعر فارسی، ۲۵ هنرمند در بخش شعر ترکی، ۳۱ هنرمند در بخش داستان، ۶۶ هنرمند در بخش دلنوشته و ۶۱ هنرمند در بخش مقاله اشاره کرد و یادآور شد: نتایج داوری(۳۰ بهمن) امسال اعلام می‌شود.

امیری به استقبال هنرمندان و علاقمندان از این جشنواره ملی اشاره کرد و افزود: با توجه به محدودیت زمانی ولی استقبال از این جشنواره بسیار خوب بود.

به گفته مسئول کمیته داوران جشنواره شکوه شکیبایی، با توجه به حجم و نوع آثار رسیده از طریق هیات داوری، تعدادی از این آثار انتخاب و از صاحبان اثر جهت حضور و قرائت شعر، داستان، دلنوشته و مقاله در جشنواره دعوت خواهد شد.

این مقام مسئول، در پایان سخنان خود، به جوایز این جشنواره اشاره کرد و گفت: به نفرات برگزیده در هر بخش علاوه بر جوایز نقدی، لوح سپاس جشنواره نیز اعطاء می‌شود.

استان زنجان حضرت زینب شعر فرهنگ و ارشاد اسلامی کمیته داوران ملی جشنواره هنرمند شکوه شکیبایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر