کد خبر: 253370 A

دبیر اجرایی همایش ملی «سبک زندگی، نظم و امنیت» در استان زنجان در هفت محور در(۳۱ اردیبهشت) سال آینده در استان زنجان خبر داد.

دبیر اجرایی همایش ملی «سبک زندگی، نظم و امنیت» در استان زنجان، گفت: حوزه‌ها و نهادهای تاثیرگذار بر سبک زندگی و متاثر از آن با رویکرد نظم و امنیت، فرصت‌ها، تهدید‌ها و آسیب‌های موجود در سبک زندگی ایرانیان با رویکرد نظم و امنیت، جایگاه و نقش پلیس در ارتقاء سبک زندگی، آینده پژوهی در حوزه‌های زیر با اهداف ارتقای سبک زندگی و نظم و امنیت و نقش مدیریت، برنامه ریزی و طراحی شهری در سبک زندگی و نظم و امنیت از دیگر محورهای این همایش است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمدرضا موسوی، دبیر اجرایی همایش ملی سبک زندگی، نظم و امنیت در استان زنجان، امروز، چهارشنبه(۲۹ بهمن) در جمع خبرنگاران، با اعلام خبر فوق، اظهار کرد: این همایش در هفت محور و با مشارکت ۱۰ دانشگاه و ۲۰ ارگان در استان زنجان برگزار می‌شود.

وی از ارسال ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد و افزود: همایش مذکور از سوی نیروی انتظامی استان زنجان و با همکاری دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

این مقام مسئول مهلت ارسال مقالات را(۲۰ اسفند) امسال عنوان کرد و یادآور شد: چیستی و چرایی مفاهیم سبک زندگی، نظم و امنیت و رابطه آن‌ها یکی از محورهای این همایش است.

به گفته موسوی، حوزه‌ها و نهادهای تاثیرگذار بر سبک زندگی و متاثر از آن با رویکرد نظم و امنیت، فرصت‌ها، تهدید‌ها و آسیب‌های موجود در سبک زندگی ایرانیان با رویکرد نظم و امنیت، جایگاه و نقش پلیس در ارتقاء سبک زندگی، آینده پژوهی در حوزه‌های زیر با اهداف ارتقای سبک زندگی و نظم و امنیت و نقش مدیریت، برنامه ریزی و طراحی شهری در سبک زندگی و نظم و امنیت از دیگر محورهای این همایش است.

استان زنجان سبک زندگی طراحی شهری نظم و امنیت نیروی انتظامی ملی برگزار آینده همایش رویکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر