کد خبر: 332889 A

علی وقفچی، با حضور درغرفه ایلنا در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان زنجان

ایلنا: علی وقفچی کاندیدای این دوره از انتخابات مجلس، وجود سیستم بانکی نادرست در کشور را یکی از معضلات پیش روی در زمینه اشتغال اعلام کرد و گفت: سیستم بانکی باید تسهیلات بدون سود برای به رونق تولید به تولید کنندگان پرداخت کند.

علی وقفچی، با حضور درغرفه ایلنا در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان زنجان، افزود: متاسفانه با تمام پیشرفت‌ها و ایجاد مدیریت‌های موثر در جامعه تاکنون تعریف مشخص و درستی از کار و اشتغال یک فرد در جامعه نداشتیم.

وقفچی گفت: ما باید در صدد ایجاد یک شغل مناسب در خور شان یک فرد در جامعه را برای افراد فراهم کنیم.

وی، همچنین از ایجاد یک شغل مناسب در جامعه برای هر یک از افراد را در توانمندی و ایفای نقش آنها در جامعه مهم ارزیابی کرد.

وقفچی، با بیان اینکه ضروری‌ست هر فرد ایرانی یک کار و شغل تعریف شده داشته باشد یادآور شد: اولویت اصلی امروز یک مسئول در کشور باید ایجاد یک اشتغال مناسب برای هر فرد باشد تا شاهد رشد و توسعه بیشتر افراد جامعه باشیم.

وی، همچنین در این زمینه اضافه کرد: امروز باید از بکارگیری مجدد افراد بازنشسته برای اشتغال امتناع شود.

این فعال سیاسی، گفت: اگر عدالت اجتماعی و اشتغال افراد در جامعه ما به درستی نهادینه شود خانواده‌ها و جوانان ما دچار معضلات و مشکلات و آسیب‌های اجتماعی نخواهند بود یا این معضلات در جامعه کمتر دیده می‌شود.

وی، همچنین با اشاره به وجود مشکلات درباره تولید نیز با بیان اینکه باید با ایجاد بسترمناسب تولید شاهد رشد و شکوفایی تولید در جامعه شد، اظهار کرد: برطرف کردن موانع تولید برای اشتغال افراد در جامعه نیز حائز اهمیت است.

نمایشگاه مطبوعات استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر