کد خبر: 345380 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان

ایلنا: معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، با بیان اینکه باید برخی از امور جامعه به جوانان سپرده شود، گفت: باید از فرصت‌ها برای تعالی جامعه استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حمیدرضا شهبازی ،معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان امروز در هفدهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان زنجان، گفت: برنامه‌های اجرایی در حوزه جوانان باید با واقعیت جامعه هم‌خوانی داشته باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه ستاد ساماندهی امور جوانان نباید تنها به برگزاری جلسات متعدد بپردازد، گفت: باید آثار فعالیت‌های انجام شده به صورت ملموس در جامعه قابل مشاهده باشد.

شهبازی، با اشاره به اینکه اشتغال در کشور دغدغه جوانان است، یادآورشد: این موضوع باید دغدغه مسئولان نیز باشد.

وی با اشاره به بیانات رهبری در مورد اهمیت ارج نهادن به نیروی جوان کشور، اضافه کرد: باید به جوانان به عنوان یک نعمت بزرگ نگاه کرد.

وی، با اشاره به اینکه باید از همه پدیده‌های اجتماعی به عنوان فرصت استفاده شود، اضافه کرد: باید از فرصت‌ها برای تعالی جامعه استفاده شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، با تاکید بر لزوم اعتماد به مردم خاطر نشان شد: باید برخی از امور جامعه به جوانان سپرده شود.

شهبازی خواستار برگزاری جلسه مشترک اداره ورزش و جوانان با منتخبین جوانان استان شد و گفت: باید اقدامات سمن‌ها در چارچوبی خود هدایت شود.

استانداری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر