کد خبر: 358873 A

مدیرکل حمل ونقل و پایانه های زنجان خبرداد:

مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان زنجان گفت : نرخ جابجایی مسافر با اتوبوس‌های بین شهری به قبل از اجرای طرح نوروزی بازگردانده می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ایرج دست نشان مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان امروز با اعلام این خبر افزود: به استناد مصوبه مورخ 25 اسفند 94 ستاد هدفمندی یارانه‌ها، نرخ بلیط اتوبوس‌های بین شهری در ایام نوروز 15 درصد افزایش داشت که این رقم پس از تعطیلات به نرخ های قبلی بازگردانده شد.

وی با اشاره به اینکه کلیه شرکت‌های حمل و نقل مسافر استان زنجان موظف به اجرای این مصوبه هستند، اظهارداشت : ستاد هدفمندی یارانه‌ها با افزایش 15 درصدی نرخ بلیط اتوبوس‌های بین شهری مشروط به برگشت به نرخ های قبلی پس از 15 فروردین سال‌جاری موافقت کرده است و کلیه شرکت‌های حمل ونقل مسافر استان زنجان می بایست ، نرخ خود را مطابق مصوبه اعمال کنند.

دست نشان خاطرنشان ساخت:همشهریان محترم می‌توانند هرگونه شکایت از شرکت‌های مسافربری را با سامانه 3000143 و سامانه پیام گیرشبانه روزی اداره کل حمل ونقل وپایانه های استان زنجان به شماره 3000990091 ارسال کنند تا ازطریق این اداره کل پیگیری و با شرکت متخلف طبق قانون برخورد شود.

پایانه های زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر