کد خبر: 362047 A

مدیر فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) زنجان:

مدیر فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان، گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد در ارائه خدمات به مددجویان خدمات فرهنگی است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا صراطی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد در ارائه خدمات به مددجویان خدمات فرهنگی است.

صراطی ، با اشاره به اینکه کمیته امداد در بخش فرهنگی خدمات متعددی را به مددجویان ارائه می‌دهد، تصریح کرد: در این زمینه خدماتی از قبیل ارائه مشاوره‌های تحصیلی، برگزاری اردوهای تحصیلی برای دانش‌آموزان، پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان، ارائه خدمات مشاوره به خانواده‌های زیر پوشش و اجرای طرح‌های مذهبی و فرهنگی است.

مدیر فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به اینکه در بخش دانش‌آموزی برای ارائه خدمات به گروه هدف از کمک رابطان فرهنگی نیز بهره گرفته می‌شود، اضافه کرد: در حال حاضر ۵۰۶ رابط فرهنگی با کمیته امداد استان زنجان همکاری دارند.

صراطی با بیان اینکه رابطان فرهنگی در ۸۹۳ آموزشگاه زنجان فعالیت دارند، تصریح کرد: از جمله فعالیت‌های رابطین فرهنگی همکاری با کمیته امداد در زمینه رسیدگی به امور تحصیلی دانش‌آموزان، ارائه خدمات مشاوره، بررسی وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان طی سال و ... است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۳ هزار دانش‌آموز زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان هستند، افزود: برگزاری اردوهای دانش‌آموزی، تعمیق باورهای دینی دانش‌آموزان، ارائه خدمات در قالب کانون‌های پیروان ولایت و .. از دیگر فعالیت‌هایی است که در این بخش به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

مدیر فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان خاطرنشان کرد: در بخش دانشجویی نیز با کمک رابطان فرهنگی خدمات مربوط ارائه می‌شود.

صراطی با اشاره به اینکه هرسال به مناسبت روز معلم برنامه‌های مربوط از سوی کمیته امداد ارائه می‌شود، تصریح کرد: در همین راستا طی سال جاری نیز از رابطان فرهنگی نمونه تقدیر خواهد شد.

کمیته امداد زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر