کد خبر: 368530 A

مدیر انجمن کلیوی زنجان در گفت وگو با ایلنا:

مدیر انجمن کلیوی زنجان با اشاره به افتتاح بخش دیالیز انجمن کلیوی زنجان با 30 تخت گفت: انجمن کلیوی زنجان به خدمات پیشرفته جهانی مجهز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمدرضا طهماسبی امروز شنبه (18اردیبهشت) با اعلام این خبر اظهار کرد: بخش دیالیز انجمن کلیوی زنجان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و با مشارکت شرکت دیالیز تجهیز ایران نمایندگی بی بران آلمان و کمک‌های خیّرین در 6 ماهه اول سال با 30 تخت دیالیز و با آخرین تجهیزات و خدمات پیشرفته جهانی آماده‌سازی و به بهره برداری می‌رسد.

وی مکان و امکانات بخش دیالیز را طبقه اول ساختمان انجمن کلیوی عنوان کرد و ادامه داد: مساحت بخش دیالیز 750 مترمربع است و امکان اجرای تجهیزات تخصصی همودیالیز در 2 فاز  بر حسب شرایط حاکم به صورت فاز اول با 50 نفر و 10 دستگاه دیالیز است.

مدیر انجمن کلیوی زنجان با اشاره به این که جلسه هم اندیشی اعضاء هیات معتمدین انجمن کلیوی زنجان نیز سال گذشته در جهت راه اندازی و تکمیل بخش دیالیز برگزار شد، تصریح کرد: خیّرین انجمن کلیوی زنجان، ضمن استقبال و تاکید بر ضرورت انجام این امر، تعهدات مالی و مصالح مورد نیاز خود را اعلام کرده و بر اجرایی شدن کار بر طبق برنامه زمان بندی شده تاکید دارند.

طهماسبی راه اندازی بخش دیالیز را مرهون کمک‌های خیرین دانست و افزود: جذب کمک های خیرین به منظور انجام نازک کاری طبقه اول بر اساس لیست هزینه های ارائه شده، ضروری است.

وی تصریح کرد: با انجام فعالیت‌های علمی و فرهنگی می‌توان اعتماد مردم را جلب کرد تا بیماران نیازمند بتوانند در آسایش بیشتر، تنها درد بیماری را تحمل کنند.

انجمن کلیوی زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر