کد خبر: 404931 A

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌‌های کتاب بانک شهر :

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌‌های کتاب بانک شهر از نصب ۱۸۰ دستگاه کارت‌خوان بانک شهر در هشتمین نمایشگاه کتاب زنجان خبر داد و گفت: عاملیت توزیع بن کارت‌ها در این نمایشگاه برعهده بانک شهر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مهدی اکرمی مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌‌های کتاب بانک شهر در حاشیه نمایشگاه کتاب ، گفت: عاملیت توزیع بن کارت ها در این نمایشگاه برعهده بانک شهر است.

وی از نصب 180 دستگاه کارتخوان در این نمایشگاه خبر داد و ادامه داد: عملیات آماده سازی دستگاه های کارتخوان قبل از آغاز نمایشگاه انجام شده بود.

این مقام مسئول یادآور شد: غرفه داران در صورت تمایل به داشتن دستگاه کارتخوان می توانند به بانک شهر مستقر در نمایشگاه مراجعه کنند.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌‌های کتاب بانک شهر به نت شهرها موجود در نمایشگاه که شامل خودپرداز، خود دریافت و وب کیوسک است اشاره کرد و گفت: در دو روز نخست آغاز به کار این نمایشگاه 600 بن کارت به فروش رفته است.

اکرمی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود این رقم در روزهای آتی به 4 هزار بن کارت برسد، افزود: بن کارت‌های این بانک با توجه به تاکید وزارت فرهنگ و ارشاد در وجه های20 هزار تومان، 30 هزار تومان، 50 هزار تومان و 100 هزار تومان عرضه می شود.

نمایشگاه کتاب زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر