کد خبر: 425197 A

معاون شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان خبرداد:

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از انعقاد تفاهم ناهم همکاری این شرکت با بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان،  ایرج احمدی اظهار داشت: با توجه به ضرورت توسعه فعالیت‌های صنعتی بر پایه دانش‌بنیان و حرکت به سمت دانش محور شدن صنایع و تولیدات صنعتی در کشور، لزوم ارتباط مستقیم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، تحقیقاتی هر منطقه با واحدهای صنعتی فعال، نیمه فعال و غیر فعال را بیش از پیش کرده است.

وی ادامه داد: مراکز علمی و پژوهشی باید با مطالعه و تحقیق راه‌هایی برای توسعه واحدهای فعال صنعتی و فعال کردن واحدهای نیمه فعال و غیرفعال با محوریت پژوهش‌های علمی و بر پایه دانش‌بنیان اقدام کنند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به لزوم همکاری تنگاتنگ واحدهای صنعتی با مراکز علمی و پژوهشی گفت: این تفاهم نامه در راستای ایجاد شورای هماهنگی توسعه علم، صنعت و فناوری در استان و صندوق پژوهش و فناوری استان زنجان و انجام اقدامات لازم برای توسعه فعالیت‌های صنعتی بر پایه دانش بنیان به منظور انجام امورعارضه یابی، توسعه خوشه، آموزش، توانمند سازی، برگزاری تورهای علمی صنعتی، بازاریابی و تبلیغات، شبکه سازی، تشکیل زنجیره تولید به مصرف، انتشار کتاب گزارش‌ها، آمارگیری واحدها، مدیریت صادرات، دانش بنیان نمونه واحدها، انتقال تکنولوژی از خارج به ایران و بلعکس، تشکیل نمایشگاه های داخلی و خارجی، ایجاد کنسرسیوم‌های تخصصی، جذب سرمایه گذارو ایجاد زمینه های لازم و تقویت مشاور منعقد شده است.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: امیدوارم با انعقاد این تفاهم نامه و به سرانجام رسیده آن شاهد پویاتر شدن واحدهای صنعتی در استان باشیم.

شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر