کد خبر: 425261 A

مدیرکل آموزش و پرورش زنجان تاکید کرد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان دانش‌آموزان را حافظان استقلال علمی در آینده دانست و گفت: این دانش‌آموزان باید ادامه‌دهنده راه دانشمندان بزرگ کشور باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مرتضی تمجیدی امروز چهارشنبه (12آبان) در مراسم نواختن زنگ استکبارستیزی که در مدرسه شهید بهشتی زنجان ، گفت: یکی از روزهای ملی ایران روز 13 آبان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با دعوت از عموم مردم و دانش‌آموزان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز 13 آبان، خاطر نشان شد: برای اینکه رشادت‌ها و دلاوری‌های دانش‌آموزان و یاد و خاطره شهیدان در دوران دفاع مقدس را گرامی بداریم، باید این رشادت‌ها را ارج بنهیم.

تمجیدی اضافه کرد: روز ملی دانش‌آموز فرصتی است تا یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس گرامی داشته شود.

وی همچنین دانش‌آموزان را حافظان استقلال علمی کشور در آینده دانست و گفت: امثال شهید مجید شهریاری که از افتخارات علمی‌کشور بودند و یا دانشمندان بزرگی چون غضنفریان از بین همین دانش‌آموزان به جامعه معرفی شده‌اند.

گفتنی است زنگ استکبارستیزی صبح امروز در آموزشگاه تیزهوشان پسرانه شهید هاشمی با حضور آیت‌الله شیخ علی خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، مرتضی‌تمجیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، سید سعید حسینی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ابوالفضل طهماسبی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان و جمع دیگری از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان نواخته شد.

آموزش و پرورش استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر