کد خبر: 428739 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد زنجان خبر داد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد زنجان با تشریح برنامه‌های هفته کتاب در زنجان گفت: به همین مناسبت نمایشگاه کتاب«ایران می خواند» صبح امروز(۲۴ آبان) در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان آغاز به کار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،ایرانه حیدری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان امروز دوشنبه (24آبان ) با اعلام این خبر گفت: بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در زنجان آغاز به کار کرد.

حیدری، با یادآوری اینکه به همین مناسبت برنامه های متعددی در سطح شهرستان زنجان اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب ایران می‌خواند از امروز تا (4 آذر) در محل فرهنگسرای امام خمینی زنجان دایر است.

این مقام مسئول در زنجان، با تاکید بر اینکه مراسم افتتاحیه نمایشگاه ساعت 11 است، افزود: در این نمایشگاه کتاب های عرضه شده با 30 درصد تخفیف به فروش می رسد.

حیدری، به برگزاری شب شعر فریاد سرخ در این ایام اشاره کرد و گفت: این مراسم با همکاری انجمن ادبی فریاد اجرا می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به اینکه نمایشگاه موضوعی نماز ظهر عاشورا هم در این ایام دایر می‌شود، گفت: تاکنون 21 عکس به نمایشگاه ارسال شده است.

حیدری با اشاره به اینکه این نمایشگاه با عنوان قنوت سرخ در محل فرهنگسرای امام خمینی دایر می‌شود، ادامه داد: 6 اثر هم از سوی فاطمه شکوری هنرمند زنجانی به دبیرخانه ارسال شده است.

به گفته این مقام مسئول نمایشگاه قنوت سرخ همزمان با اربعین حسینی در زنجان برپا می شود و علاقمندان می‌توانند از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه بازدید کنند.

ارشاد زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر