کد خبر: 167532 A

از سوی معاون اشتغال این نهاد ارائه شد:

با توجه به مصوبات هیئت محترم دولت در راستای توسعه ناوگان حمل و نقل روستایی و پیش بینی تسهیلات لازم در این مورد، این نهاد با رایزنی با دستگاههای متولی نسبت به استفاده از تسهیلات مربوطه نظیر معافیت هزینه های گمرکی و…اقدام کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در ارتباط با قیمت تمام شده خودروهای واگذار شده به مددجویان این نهاد با توجه به انتشار برخی از اخبار مبنی بر نیم بها بودن قیمت این خودروها، گفت: قیمت تمام شده این خودروها کمتر از قیمت آن در سطح بازار است.

به گزارش ایلنا، محمد امید با اشاره به واگذاری خودروهای وانت وینگل ۵ به مددجویان مورد حمایت این نهاد گفت: با توجه به مصوبات هیئت محترم دولت در راستای توسعه ناوگان حمل و نقل روستایی و پیش بینی تسهیلات لازم در این مورد، این نهاد با رایزنی با دستگاههای متولی نسبت به استفاده از تسهیلات مربوطه نظیر معافیت هزینه های گمرکی و…اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه قیمت تمام شده این خودروها کمتر از قیمت آن در سطح بازار است، ادامه داد: این خودروها با هدف توسعه فرصتهای شغلی در بخش حمل و نقل روستایی با همکاری مرکز توسعه روستایی و امور مناطق محروم، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و پلیس راهور ناجا، سازمان توسعه تجارت ایران و گمرک جمهوری اسلامی ایران به افراد واجد شرایط گروههای هدف کمیته امداد امام خمینی(ره) واگذار شده است.

اشتغال پلیس راهور تجارت جمهوری اسلامی ایران دولت راهداری و حمل و نقل جاده کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی معاون ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر