کد خبر: 178257 A

«کودک قزوینی با تلاش مامورین سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین از درون چاه نجات یافت. / با توجه به عمق چاه و وجود سنگهای انتهای چاه این کودک به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافت.»

کودک قزوینی با تلاش مامورین سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین از درون چاه نجات یافت.
به گزارش ایلنا از قزوین؛ سید علی شفیعی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: سهیل ۱۲ ساله بعدازظهر دیروز در محوطه کنار حمام گلشن خیابان انصاری مشغول بازی بود که به درون چاه حیاط مخروبه این حمام سقوط می کند.
شفیعی افزود: پس از مدتی دوستان سهیل صدای او را از عمق چاه این حیاط متروکه می شنوند و با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس می گیرند.
شفیعی بیان کرد: به دنبال تماس با سامانه ۱۲۵ بلافاصله نیروهای ایستگاههای ۶،۲ و ۳ آتش نشانی در محل حاضر و با استفاده از تجهیزات امدادو نجات در مدت زمان ۱۵ دقیقه نسبت به نجات این کودک ۱۲ساله که از ناحیه دست راست دچار شکستگی شده بود اقدام می کنند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین تصریح کرد: با توجه به عمق چاه و وجود سنگهای انتهای چاه این کودک به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافت.
شفیعی تاکید کرد: این چاه مربوط به محوطه متروکه حمام گلشن بوده که محصور نبودن اطراف چاه و نبود دید کافی به علت پوشش علفهای هرز دلیل سقوط این کودک شده و متولیان چنین مکانهایی موظف به پوشش چاهها و محصور کردن آن هستند تا دیگر هیچ شهروندی دچار چنین حادثه ای نشود.
آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بازی پوشش سازمان آتش نشانی شهرداری مرگ چاه کودک نجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر