کد خبر: 178469 A

به همراه تجلیل از همسران وزرای دفاع شهید؛

«یادواره شهید مصطفی چمران همزمان با ۳۱ خرداد ماه سالروز شهادت وی به همراه مراسم تجلیل از همسران وزرای دفاع شهید فردا(شنبه) در سازمان صنایع دفاع برگزار می شود.»

یادواره شهید مصطفی چمران همزمان با ۳۱ خرداد ماه سالروز شهادت وی به همراه مراسم تجلیل از همسران وزرای دفاع شهید فردا(شنبه) در سازمان صنایع دفاع برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جمعی از مسوولان لشکری و کشوری و خانواده معظم شهدا برگزار می شود، از سایت ۱۰۰۰ شهید صنعت دفاعی رونمایی می شود.

در این سایت هزار شهید و صدها جانباز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در عرصه پرافتخار دفاع مقدس و عرصه صنعت دفاعی معرفی شده اند.

وزارت دفاع تنها دستگاه اجرایی و وزارتخانه ای است که سه شخصیت برجسته را در کسوت وزیر به نام های سید موسی نامجو، جواد فکوری و مصطفی چمران تقدیم ایران کرده است.

ایران بنیاد شهید و امور ایثارگران خانواده دفاع مقدس شهید مصطفی چمران صنعت نماینده ولی فقیه وزارت دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر