کد خبر: 229787 A

این همایش در جهت کاهش آثار حوادثبرگزار می شود / از ۵۰ مخاطره طبیعی بیش از ۴۰ نوع آن در ایران رخ می دهد.

دبیر نخستین نمایشگاه و همایش بین المللی ایمنی، امنیت و مدیریت بحران در سوانح طبیعی گفت: ما در حوزه بحران نیازمند تجهیزات به روز دنیا هستیم و این نمایشگاه تلاش می‌کند تا این تجهیزات را به نمایش بگذارد و ارائه کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی سلگی با اشاره به اینکه متولی اصلی این همایش سازمان مدیریت بحران وزارت کشور است، گفت: این همایش تلاش دارد تا با دید کلان مخاطرات و اثرات حوادثطبیعی را بر امنیت ملی را مورد بررسی قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه نخستین نمایشگاه و همایش بین المللی ایمنی، امنیت و مدیریت بحران در سوانح طبیعی ۲۸ بهمن ماه تا اول اسفند برگزار می‌شود، افزود: گروه‌های مختلف دانشگاهی، جمعیت هلال احمر، سازمان محیط زیست، سازمان انرژی اتمی و ۱۷ کارگروه سازمان و نهادهای مربوطه از ارگان‌های شرکت کننده در این همایش هستند.

وی افزود: هدف از این همایش این است که به مدیران جامعه در سطوح ملی، استانی و شهرستانی برای مقابله با بحران آگاهی داده شود. زیرا از فهرست حدود ۵۰ مخاطره طبیعی بیش از ۴۰ نوع آن در ایران رخ می‌دهد و این مساله توسعه و امنیت ملی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

سلگی گفت: این همایش در جهت کاهش آثار حوادثبرگزار می‌شود.

گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه و همایش بین‌المللی ایمنی، امنیت و مدیریت بحران در سوانح طبیعی به میزبان سازمان مدیریت بحران کشور از ۲۸ بهمن تا یکم اسفندماه برگزار خواهد شد.

امنیت ملی ایران جامعه جمعیت هلال احمر سازمان انرژی اتمی گروه های مختلف محیط زیست مدیریت بحران وزارت کشور همایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر