کد خبر: 201126 A

رسول خادم با برخی مسئولان ارشد دستگاه ورزش درگیری لفظی پیدا کرده و حتی به حالت قهر این وزارتخانه را ترک کرده است. او که بسیار از وضع موجود ناراضی به نظر می رسد دیروز هم حاضر نشد در نشست خبری که کمیته ملی المپیک برایش تدارک دیده بود شرکت کند.

اوضاع وخیم مالی فدراسیون کشتی در آستانه بازی های آسیایی اینچئون شرایط پر التهابی را به این فدراسیون حاکم کرده است.

به گزارش پیام نو فدراسیون کشتی از چند سال پیش همواره اسیر مشکلات مالی بود و روسای آن معمولا هر از گاهی صدای اعتراض شان به شرایط بد مالی آن شنیده می شد. اما این فدراسیون چندی پیش و در دوره حجت الله خطیب به روزگاری افتاد که طلبکاران فدراسیون به مجموعه های تحت مالکیت آن مثل خانه کشتی هجوم بردند و به جای طلب های خود، تجهیزات آن را بار ماشین هایشان کردند و بردند.

این شرایط وحشتناک مالی را رسول خادم با خود به ارثبرد. او وقتی به سرپرستی و بعد ریاست فدراسیون کشتی رسید به خوبی می دانست چالش بی پولی به شکل عجیبی تهدیدش می کند و هر لحظه طلبکاران فدراسیون ممکن است زیر پایش را خالی کنند اما به پشتوانه وعده هایی که به او داده شد، پای کار آمد و مسئولیت همه مشکلات را به گردن گرفت.

در ادامه، حضور رسول خادم هم خیلی نتوانست تغییری در شرایط بد مالی فدراسیون کشتی ایجاد کند و علی رغم تلاش های گسترده او نیز از هر طرف به بن بست رسید تا در آستانه مسابقات آسیایی اینچئون این فدراسیون با مشکلات عدیده ای مواجه و البته رسول خادم هم اصطلاحا کم بیاورد و دست به رفتارهای غیر منتظره بزند.

او طی روزهای گذشته رفت و آمدهای زیادی به وزارت ورزش و حتی کمیته ملی برای تامین منابع مالی داشت. شرایط بد اردوی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد اخیرا کار را برای رسول خادم به جایی رسانده که او شروع به دادن ضرب الاجل و حتی تهدید به استعفا کرده است.

آنطور که یک منبع آگاه در این باره به پیام نو می گوید، رسول خادم با برخی مسئولان ارشد دستگاه ورزش درگیری لفظی پیدا کرده و حتی به حالت قهر این وزارتخانه را ترک کرده است. او که بسیار از وضع موجود ناراضی به نظر می رسد دیروز هم حاضر نشد در نشست خبری که کمیته ملی المپیک برایش تدارک دیده بود شرکت کند.

این منبع آگاه می گوید: خادم از وضعیت به وجود آمده بسیار ناراحت است و حتی وزیر ورزش را تهدید به استعفا کرده است. او به شدت نگران عملکرد ملی پوشان کشتی در بازی های آسیایی است و خطاب به مسئولان ورزش گفته اگر مشکل حل نشود تا قبل از آغاز این مسابقات کار را رها کرده و استعفا می کند. اتفاقی که بلافاصله وزیر ورزش را بر آن داشت تا در محل اردوی تیم های ملی کشتی حضور یافته و شخصا مشکلات آنها را شنیده و پیگیری کند.

مساله جالب توجه دیگر، فشارهایی است که از درون خانواده کشتی به رسول خادم وارد می شود. آنطور که شنیده می شود اخیرا رسول خادم فدراسیون کشتی را تا پای عقد قرارداد ۱۲ میلیاردی با یک اسپانسر پیش برده اما یکی از قهرمانان همین رشته با اقداماتی عجیب این اسپانسر را از ورود به کشتی و سرمایه گذاری در این حوزه منصرف کرده است.

المپیک بازی تیم های ملی کشتی سرمایه گذاری فدراسیون کشتی کشتی مشکلات منابع مالی وزارت ورزش وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر