کد خبر: 234980 A

بنده به تعهدات و عهد و پیمان خود با مردم پایبند هستم و هر زمان احساس کنم نظام و حریم رهبری مورد تعرض قرار گرفته است با قدرت در صحنه حاضر خواهم شد.

سایت متین نیوز از رسانه های نزدیک به محمود احمدی نژاد از دیدار وی با جمعی از علما و طلاب قم خبر داد و از قول رئیس دولت نهم و دهم نوشت که هر زمان احساس کند نظام و حریم رهبری مورد تعرض قرار گرفته است با قدرت در صحنه حاضر خواهد شد.

وی در این جمع ۲۰ نفره طلاب و علمای قم می گوید: ما در عصری زندگی میکنیم که باید سربازی برای امام عصر(عج) را تمرین کنیم و این سربازی تنها با تبعیت محض از ولی زمان و رهبرانقلاب به منصه ظهور گذاشته خواهد شد.

رییس دولت های نهم و دهم تاکید میکند: بنده خود را وقف انقلاب و نظام میدانم و از تمام داشته های خود برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده خواهم کرد و هر زمانیکه احساس کنم حریم ولایت و رهبری عزیز مورد تعرض قرار گرفته است سکوت خود را خواهم شکست.

احمدی نژاد می گوید: تمامی دوستاران جریان عدالتخواهی باید پشت سر رهبری عزیز حرکت کنند، جریان عدالتخواهی اعتبار و مرجعیت خود را از رهبرانقلاب گرفته است چرا که ایشان سردار و علمدار تمامی آزادی خواهان و عدالت خواهان جهان هستند.

وی در پاسخ به سئوال یکی از حضار در خصوص مشایی نیز گفت: بحثمشایی یک مسئله فرعی و بی اهمیت است و دیگر تمام شده است، بحثاصلی در این مقطع زمانی مسئله انقلاب و نظام است.

رییس جمهور سابق در خصوص بازگشت خود نیز به قدرت گفته است: باید دید قدرت را چگونه تفسیر میکنید، قدرت از منظر ما داشتن عزت و صولت نزد خداوند و بندگان نیکش است بقیه مسائل بی اهمیت محسوب می شوند.

وی در خاتمه گفته است: بنده به تعهدات و عهد و پیمان خود با مردم پایبند هستم و هر زمان احساس کنم نظام و حریم رهبری مورد تعرض قرار گرفته است با قدرت در صحنه حاضر خواهم شد.

احمدی نژاد انقلاب و نظام جهان دولت دولت نهم رسانه رییس جمهور قم محمود احمدی نژاد مشایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر