کد خبر: 253258 A

ادعای آقای «الف. و»

پس از تماس ما با آقای «الف. و»، وی در ابتدا با اشتیاق در مورد این موضوع صحبت کرد و البته جزییات را به ساعتی بعد موکول کرد و پس از آن تلفن همراه وی در سکوت کامل قرار گرفت.

طبق شنیده‌ها از منابع غیر رسمی این طور که به نظر می‌رسد صاحب اصلی باشگاه پرسپولیس پیدا شده و وی در نظر دارد که این باشگاه را حفظ نماید.

به گزارش گروه سایر رسانه‌های ایلنا به نقل از هدانا؛ طبق شنیده‌ها از یک منبع غیر رسمی، فردی مدعی شده که باشگاه پرسپولیس متعلق به او است.

گفته می‌شود که در حال حاضر «الف. و» عنوان کرده که مالک باشگاه سرخ پوشان از سال ۸۷ تا ۹۱ بوده و حتی وی برند تیم‌هایی از جمله ژیمناستیک، شطرنج و غیره را نیز در اختیار داشته و طبق شنیده‌ها از منابع آگاه به نظر می‌رسد این فرد به دنبال شکایت و رسیدگی به این موضوع خواهد بود.

حتی این امکان وجود دارد که در صورت دست نیافتن به باشگاه پرسپولیس وی به فیفا نیز شکایت کند. فرد مذکور ادعا کرده که تمام مدارک لازم در این خصوص را هم دارد تا بتواند حرف‌های خود را با سند و مدرک به اثبات برساند.

لازم به ذکر است پس از تماس ما با آقای «الف. و»، وی در ابتدا با اشتیاق در مورد این موضوع صحبت کرد و البته جزییات را به ساعتی بعد موکول کرد و پس از آن تلفن همراه وی در سکوت کامل قرار گرفت.

پرسپولیس صاحب پرسپولیس فروش پرسپولیس خرید پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر