کد خبر: 258803 A

توسط مردم خشمگین

هزاران نفر در روز حادثه، دروازه‌های زندان این شهر را شکستند، متهم را بیرون کشیدند، برهنه‌اش کردند، او را کشتند و جسدش را از برج ساعت میدان مرکزی دیماپور آویختند.

همه چیز از سه سال پیش شروع شد، زمانی که عده‌ای به یک دختر دانشجوی هندی که به همراه دوست پسرش در اتوبوس بود، تجاوز کردند و وی بر اثر شدت جراحات وارده در گذشت. از آن زمان به بعد باز هم تجاوز های دیگری صورت گرفت اما عدم قاطعیت پلیس و سیستم قضائی هند به این مسئله، خشم مردم  را در پی داشته است.

به گزارش گروه سایر رسانه‌های ایلنا به نقل از خرداد نیوز؛ مردم در شهر دیماپور واقع در ایالت ناگالند هند یک متهم به تجاوز جنسی را زجرکش کردند.

هزاران نفر در روز حادثه، دروازه‌های زندان این شهر را شکستند، متهم را بیرون کشیدند، برهنه‌اش کردند، او را کشتند و جسدش را از برج ساعت میدان مرکزی دیماپور آویختند؛ بدنبال این حادثه، دولت هند در دیماپور وضعیت منع رفت و آمد اعلام کرد.

تیراندازی پلیس هند برای متقرق کردن جمعیت یک کشته و چندین مجروح برجای گذاشته است. هند این روزها بخاطر بحث دوباره پیرامون تجاوز جنسی و ممنوعیت پخش فیلم «دختر هند»، مستندی در همین خصوص، فضایی پرتنش دارد.

این فیلم داستان تجاوز گروهی به دختری دانشجو در سه سال پیش است. حادثه‌ای که خشم، نفرت و اعتراض هندی‌ها را برانگیخت؛ معضل خشونت علیه زنان در هند پدیده‌ای رایج است. بر اساس آمار، هر ۲۱ دقیقه در هند پهناور و پرجمعیت، یک مورد تجاوز جنسی اتفاق می‌افتد.

                                                                                 qJg6dVYoKgYk

 

اتوبوس برج تجاوز تیراندازی خشم خشونت علیه زنان دانشجو دولت زندان داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر