کد خبر: 308686 A

ایلنا: مرتضی طلایی عضو شورای شهر که چندی پیش در اثر سانحه ای دچار سوختگی شده بود، امروز با انتشار عکسی از خود اینستاگرامش را بروز کرد.

به گزارش ایلنا، مرتضی طلایی عضو شورای شهر که چندی پیش در اثر سانحه ای دچار سوختگی شده بود، امروز با انتشار عکسی از خود اینستاگرامش را بروز کرد. وی از همدردی مردم به ویژه خانوداه اش در طی این چند هفته قدردانی به عمل آورده است.

3615557_531

وی نوشت:بیش از 10 روز از آن حادثه آتش‌سوزی می‌گذرد و من امروز به لطف دعای خیر مردم و رسیدگی‌های شبانه‌روزی پزشکان حاذق، پرستاران دلسوز و کارکنان خدوم بیمارستان شهید چمران تهران ترخیص و برای ادامه درمان به منزل منتقل می‌شوم.

این حادثه هم همچون تمامی فراز و فرودهای دوران زندگی ام پر بود از درس های ماندگار و ویژگی های خاص. در این لحظه‌ها وظیفه خود می‌دانم مراتب سپاس و قدردانی خود را از تمام آنها که در رسیدگی‌های پزشکی به بنده حتی یک لحظه کوتاهی نکردند، اعلام کنم. به ویژه گروه پرستاران فداکار و صبور بیمارستان که بازیابی سلامتی خود را پس از الطاف پروردگار متعال، مدیون زحمت‌های بی‌چشمداشت و مهربانانه آنها هستم.

از همه مردم بزرگوار ایران اسلامی به ویژه شهروندان قدرشناس پایتخت هم سپاسگزارم که در این 12 روز به شیوه‌های مختلف جویای احوال و اخبار خدمتگزار خود در شورای اسلامی شهر تهران بودند، از حضور و ملاقات در بیمارستان تا پیگیری و دعا در شبکه‌های مجازی و انتشار خبر و عکس در رسانه‌های آنلاین و مکتوب و تصویری.

و از همسر مهربان، فرزندان عزیزم و دامادهایم نیز تشکر میکنم سپاس خاص خود را تقدیم همکارانم در شورای شهر، مسئولان و مدیران شهری، نمایندگان مجلس، وزیران دولت ، روحانیت معظم و دیگر شخصیت‌های بزرگوار کشوری و لشکری می‌کنم که لطف خود را شامل حال من کردند.

در هفته دفاع مقدس از همرزمانم در آن دوران طلایی و شکوهمند هم سپاسگزارم که یار روزهای سخت و شیرین خود را روی تخت بیمارستان فراموش نکردند.

عید قربان امسال را در شرایطی پشت سر گذاشتیم که حادثه اندوهبار منا شیرینی عید را به کام مردم ایران اسلامی تلخ کرد. دعا می‌کنم خدای متعال قربانیان مظلوم سرزمین وحی را با مولایشان آقا امام حسین(ع) محشور و بر خوان نعمت اولیای الهی میهمان کند. در روزهای منتهی به عید سعید غدیر خم هم برای خانواده‌های حاجیان پرکشیده در منا صبر آرزومندم.

 

سوختگی مرتضی طلایی
نرم افزار موبایل ایلنا