کد خبر: 332877 A

کریستیانو رونالدو در آستانه فرا رسیدن کریسمس خانه اش در مادرید را به هوادارانش و طرفداران رئال مادری نشان داد.او از این طریق به آنها نیز کریسمس را تبریک گفت

032515-Soccer-Real-Madrid-Cristiano-Ronaldo-JW-PI.vadapt.620.high.42

سایت روسی گراچ در این باره گزارش تصویری و خبری منتشر کرده است:

cr1

در را که باز می کنید با مجسمه کامل دو سگ روبرو می شوید.رونالدو می گوید من عاشق این سگ هستم.می دانید چرا؟ زیرا ساکت هستند.البته انی حرف رونالدو شوخی بود.

دوربین سپس به سمت اتاق شخصی اش می رود.همان جایی که او استراحت می کند.کریستیانو در این لحظه می گوید:این اتاق مهم ترین مکان در طول زندگی من است، زیرا نیاز به استراحت خیلی خوبی دارم.

cr2

ستاره پرتغالی رئال مادرید سپس محل خوابش را به تصویر می کشد.او سرویس شخصی اش را نیازی به تصویر برداری نمی داند. در سالن پذیرایی تلویزیون و توپ های محتلفی وجود دارند.رونالدو بعد از تصویربردار می خواهد که به سوی محل غذاخوری بروند.

رونالد می گوید:دومین مکان مهم خانه ام اینجا است.جایی که ناهار و شام را همیشه باید روی میز بخورم .آشپز شخصی من خیلی با سلیقه است و به همین خاطر این محل این قدر مرتب و زیبا است.

cr3

در پایان این تصویبرداری رونالدو راهی استخر و زمین فوتبال کوچکی می شود.اینجا هستیم حتی با این دروازه هم فوتبال بازی کنیم و کریمس را جشن بگیریم.او چوب بزرگی را می آورد.

ستاره پرتغالی رئال مادرید در پایان می گوید:برای همه در کریسمس آروزی خوشبختی می کنم و سال نو میلادی را تبریک 

می گویم.

رئال مادرید زمین سال نو کریسمس مجسمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر