کد خبر: 386534 A

شجونی:

ایلنا: عضو جامعه روحانیت مبارز می‌گوید اصولگرایان در زمان مناسب از کاندیداهای خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری رونمایی می‌کنند.

به گزارش ایلنا، جعفر شجونی در گفت‌وگو با «انتخاب» درباره احتمال کاندیداتوری احمدی‌نژاد گفت: ما داوری داریم به نام شورای نگهبان. اگر سوتش بلند شد یا از هواکشش دود سفید بالا آمد و کسی را تایید کرد، آن وقت احمدی‌نژاد می‌تواند برود، فعالیت کند. مردمی که از او خیر دیدند به او رای می‌دهند. احمدی‌نژاد برای عده‌ای خیر داشته و حالا این دولت که سر کار آمد با اقبال عمومی مردم روبه‌رو شده است. واقعیت این است که سخن گفتن درباره کاندیداتوری احمدی‌نژاد خیلی زود است و فایده‌ای ندارد.

او افزود: در جامعه مردمی که توانستند بار خود را در زمان احمدی‌نژاد ببندند، به او رای می‌دهند و از او استقبال می‌کنند. مردمی هم که نتوانستند به جایی برسند، رای نمی‌دهند.

شجونی ادامه داد: اکنون همه در انتظار هستند تا ببینند دولت یازدهم با برجام چه می‌کند. این کلیدی که نشان داده‌اند، قفل بیکاری را باز می‌کند یا نه؟ همه در انتظارند تا ببینند دولت در امور مختلف موفق می‌شود یا خیر؟ که متاسفانه تا به امروز چنین اتفاقی نیفتاده است. روحانی باید بیشتر از اینها سعی و تلاش کند.

شجونی در پاسخ به سوالی درباره حمایت احتمالی اصولگرایان سنتی از روحانی اظهار کرد: برای اصولگرایان تا حالا قحط‌الرجال پیش نیامده که بخواهند از روحانی حمایت کنند. ما کاندیداهای خود را داریم ولی به زمانش رو می‌کنیم. ما چهره زیاد داریم. آدم‌های ما را که موش نخورده است. آقایان حداد عادل، قالیباف و جلیلی از این افراد هستند. ما این همه شخصیت داریم برای چه به سمت رقیب برویم.

جعفر شجونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر